☰ Menu

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

NABÍZÍME VÍC NEŽ JEN PILULKY

Majitelé lékáren nakupují u nás pro sebe a své známé, cizím prodávají přípravky od farmaceutického průmyslu.

Elixirman nejenže přinesl přírodní produkt jehož jediná pilulka působí až 3 dny (vynikající poměr ceny), ale také naučil muže chránit se před klamavou reklamou a před placenými doktory.

Většina majitelů farmaceutických firem prodávající přípravky na erekci je skrytá v zahraničí a nikdo je nezná. Na stránkách nikde neuvidíte fotku skutečného majitele. Vždycky říkám: „Když někdo má lidem pomáhat, tak proč má tendenci se skrývat někde v zahraničí (nejčastěji Kypr, Seychelly, Kajmanské ostrovy). Triky farmaceutických firem jsme popsali v tomto videu.

Většina majitelů farmaceutických firem prodávající přípravky na erekci je skrytá v zahraničí a nikdo je nezná. Na stránkách nikde neuvidíte fotku skutečného majitele.

Majitel firmy Elixirman je známý a úspěšný český spisovatel.

NEMUSÍTE POLYKAT DESÍTKY PRÁŠKŮ A ČEKAT MĚSÍCE NA ZLEPŠENÍ.

Pozor! Na českém trhu někteří velcí výrobci prodávají více jak 28 tablet v jednom balení. Doporučené dávkování bývá však často u těchto "velkých" balení i 4ks tablety na jeden den. 28 ks tablet je tedy zcela zavádějící počet, neboť vám jedno takové balení vydrží pouhých 7 dní (28:4=7). U Elixirmana jedna pilulka působí až 3 dny, cena jedné dávky tím pádem vychází od 48 - 60 kč. Elixirman prodává účinek, ne tablety.

!

Elixirman boří bariéry a bojuje proti praktikám farmaceutického průmyslu

Když je něco účinné, tak není potřeba desítka či stovka tablet. Farmaceutické firmy vědí, že lidé nakupují především očima, takže všude nabízejí velká balení, které má ovšem vysoké dávkování a píší, že je potřeba brát dlouhodobě. Je to největší trik obchodníků, protože zákazník koupí spoustu tablet, u kterých zjistí jejich nulový efekt až když vyhodí spoustu peněz. U Elixirmana vidíte rozdíl hned po první pilulce a dávkování je 1 pilulka za tři dny, osm kusů tablet tak odpovídá 120 a více tabletám u konkurenčních výrobků, kde často kupujte bez záruky, že hodnocení na jejich stránkách psali skuteční zákaznící (většinou tam naleznete jen 10 hodnocení, které si píšou ty firmy samy).

ELIXIRMAN GARANTUJE, ŽE HODNOCENÍ JE PRAVÉ.

U konkurenčních farmaceutických výrobků KUPUJETE BEZ ZÁRUKY

Každý zákazník obdrží 10. den od doručení email, kde je požádán o zaslání svých zkušeností s Elixirmanem.

Nejnovější hodnocení - aktualizováno 29. 07. 2021

Jiří, České Budějovice - 02.01.2021

Tak musím uznat,že Elixirman není podvod jako většina jiných nabízených a prodávaných produktů na internetu.Nevím,co dokáže slavná Viagra,měla by být asi ještě účinnější ,ale myslím si,že Elixírman plní to co slibuje,až na tu účinnost tři dny,snad dva,určitě ten den kdy se vezme.

Stanislav, Havířov - 12.02.2021

Po aplikaci zabere hned.Ale tak max dva dny.Na rychlovky super.Dík za to.

Lubomír, Příbram - 24.02.2021

Dobrý den, vyzkoušel jsem několik přípravků, včetně té proklamované "modré" pilulky. Při prvním použití jsem dodržel návod, vzal jsem cca 2 hodiny před. Byl jsem hodně překvapen jaký byl výsledek. Vynikající nástup a hodně dlouhá funkce. Už se nedivím, že máte tolik ohlasů mužské populace. Děkuji za vrácení radosti v intimním životě.

Michaela, Liberec - 11.03.2021

Elixirman mohu vřele doporučit,nevěřila jsem po zkušenostech jiných produktů,že by zrovna Elixirman byl jiný.Velmi nás překvapil.Nástup do hodiny účinnost až dva dny,stačí pouhá mini myšlenka nebo menší dotek a hned je reakce.Vřele doporučuji mužům,kteří po nezdarech ztratili sebevědomí Elixirman vám ho zvedne a ne jen to :) Objednáváme po třetí a určitě né naposledy.

Kristián, Nýřany - 11.03.2021

S přípravkem jsem velice spokojen. Užívám 2-3 tablety týdně, ale to je asi na daném člověku. Častý stres, celodenní vytížení v práci a kouření sexuálnímu životu moc neprospívá, ale s tímto přípravkem si s přítelkyní opět užíváme úžasné i několikahodinové hrátky. Určitě doporučuji všem.

Zdeněk, Frýdek Místek - 20.03.2021

Je mi 70 let, a jsem nadšen společně s partnerkou, která nemůže uvěřit, že v tolika letech mám výdrž jako mladý chlap, ..kdy ona už potiše mi pošeptá do ouška, už dost miláčku, už nemůžu, (už jsem to měla 2x),už by jsi mi ji sedřel a bolelo by to,.. tak jej vytáhnu a on stojí dál jak tyč, a čeká ..., tak ji říkám, udolal bych i další ženu,." tak si to nechej na zítra..a opravdu další den to jde znovu, ale už ta výdrž není taková, ale jsem spokojený (i ona 65.r.,nyní vdova),.. její minulý partner se udělal hned, a nemyslel na její touhy, ale jen na sebe, tak mu po 4 měsícíh řekla, ať "udělá místo" schopnějšímu muži (měl 65 r.), a nyní jsem to já.... dokonce mi sdělila, že mě miluje více jak manžela a ukázal jsem ji jiný život... Vše je pravda, znám se s milou partnerku 4 měsíce, a vše je OK, mám tedy vysoké sebevědomí a děkuji Vám za poskytnutý ...E. Pokud budete mít zájem o soukromý rozhovor na skrytou kameru, můj tel.a meil máte,..Jen ten CV19 je asi problém. Děkuji Zdenda

TIP: Ověřte si hodnocení někoho z Vašeho okolí.

NEDOPADNĚTE JAKO FRANTA
- KUPUJTE JEN FUNKČNÍ PŘÍPRAVKY

Jen garantovaná hodnocení mají váhu. Anonymní weby často za provize podporují produkty, které nefungují. Více ve videu.

JAK SI OVĚŘIT, ŽE JSOU HODNOCENÍ PRAVÁ?

Majitel firmy Elixirman to vysvětluje ve vánočním videu. Postup je jednoduchý a lze lehce zjistit, zda hodnocení pochází od konkrétního člověka. (Hodnocení si často totiž neseriózní firmy upravují samy).

OBJEDNAT VIDEO-ROZHOVORY SE ZÁKAZNÍKY
Poradíme Vám po telefonu
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 380 user ratings.
Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace