☰ Menu

Čínská medicína - složení

Přírodní bylinky- zákon akce a erekce

Tradiční čínská medicína je jedinečný léčebný systém starý téměř 5000 let. Její kořeny jsou ve starodávné čínské filozofii, tzv. Teorie o Jinu a Jangu. Na rozdíl od západní medicíny člověka vnímá jako nedílnou součást přírody.

Kdo čerpá z více jak tisíciletého dědictví čínského léčitelství, ten má náskok (ohromný náskok). Čínský ženšen má druhý nejvyšší počet saponinů na světě. Elixirman spojil 5 výkonných bylin z čínské medicíny a díky tomu dnes po dlouhém čekání Elixirman mohou využívat i lidé v České republice. Dnes už víme, že čínský ženšen (tvoří velkou část složení Elixirman), byl ve středověku nazýván zlatem z orientu. Znal ho také francouzský král Ludvík XIV, přezdíván Král slunce (1638-1715), kde v panství Versailles se pil extrakt z kořenů ženšenu pod názvem »Pentao« jako afrodiziakum. V této době byla jeho cena skutečně závratná, neboť převyšovala až 18krát cenu zlata. Ženšen byl i prostředkem k výměnnému obchodu v rámci vyšších společenských tříd. Pověst říká, že siamský posel nabídl ženšen Ludvíku XIV, a od té doby se začalo zacházet s ženšenem s velkým respektem.

Chemie nefunguje? Přetvořte si život pomocí bylinek. Elixirman zachraňuje manželství, mnoho mužů mu také vděčí za celkové zlepšení života a uchování společenského postavení. Síla kamasutry v jedné tabletě spolu s dobře zvolenými bylinami, je obrovská. Erektilní dysfunkce je symptomem, nikoliv příčinou – Je třeba zjistit, co ji vyvolává , nebo se pokusit daný problém vyřešit komplexně (zlepšit centrální nervový systém, zvýšit prokrvení tkání, posílit imunitu), protože medicína si není jistá ve všech případech.

Cinska medicina

Bez ztopořeného penisu muž ztrácí sebevědomí, jistotu, podepíše se to na jeho celkové duševní pohodě, a ta se zpětně promítá i do partnerského soužití.

TAKÉ SELHALA ZÁPADNÍ MEDICÍNA A PREPARÁTY FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU?

Známý český spisovatel hovoří o Elixirman.cz

VÝHRADNĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ 1 TABLETA NA TŘI DNY.Elixirman je doplněk stravy na podporu erekce, který je 100% přírodní, neobsahuje proto žádnou chemii.
Byl také zkoumán státním zdravotním ústavem v ČR a vyhodnocen jako zdravotně nezávadný pro lidský organismus.
Výsledky laboratorních výsledků lze stáhnout v tomto certifikátu, který jsme obdrželi (stáhnout certifikát).

Pozor! Na českém trhu někteří velcí výrobci prodávají více jak 28 tablet v jednom balení. Doporučené dávkování bývá však často u těchto "velkých" balení i 4ks tablety na jeden den. 28 ks tablet je tedy zcela zavádějící počet, neboť vám jedno takové balení vydrží pouhých 7 dní (28:4=7). Čtěte více o hodnocení Elixirman a zjistíte jeho mimořádné výhody v přírodním složení. 8 ks tablet Elixirman vydrží až 1 měsíc.

Šalvěj lékařská

Šalvěj lékařská

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis), již ve středověku se používala jako koření do jídel. Dávní šamani a čarodějnice ji přidávali do svých tajemných vykuřovadel. Staří Římané prý užívali její léčivé a kořenící síly. Sametově hebké listy této léčivé rostlinky v sobě skrývají spoustu "zlata". Vnitřně upravuje žaludeční šťávy, posiluje krevní oběh a uklidňuje nervy, ve stáří posiluje organismus. Užívá se ke koupelím, jako čaj, k obkladům i jako tinktura při poruchách krevního oběhu. Šalvěj lékařská je vytrvalá bylina, která obvykle dorůstá délky 40-70 cm. Na světě existuje až 900 druhů této rostliny. Šalvěj obsažená v ELIXIRMAN pochází z dalekých horských oblastí Číny, která nejsou cizincům přístupná. Denní dávka listů rostliny v přípravku ELIXIRMAN je 25 mg. Středověká legenda praví, že touhou šalvěje je učinit člověka nesmrtelným. V Číne a Persii se citovalo: „Jak může zestárnout člověk, který má na své zahradě šalvěj?“

Ženšen pravý

Ženšen pravý

Ženšen pravý (Panax ginseng) je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny. Je předmětem rozsáhlého výzkumu a je hodnocen jako nejúčinnější adaptogen. Pomáhá na cévy, nervy, imunitu. Podporuje regeneraci svalů, výrazně posiluje libido, potenci a erekci, obsahuje druhý nejvyšší počet saponinů na světě. Nazývá se také tisíciletým zázrakem čínských císařů. Působení ženšenu na lidský organismus je velmi komplexní. Vědci prokázali u ženšenu působení na oběhový systém, na centrální nervovou soustavu, na soustavu žláz s vnitřní sekrecí či na imunitní systém. Používanou částí z rostliny je kořen, který se následně suší a využívají při výrobě bylinné směsi Elixirman. Stáří kořenů v době sklizně je 4-6 let!  

Japonský jam

Japonský jam

Japonský jam (Dioscorea nipponica Makino) omlazuje organismus, zlepšuje paměť a schopnost koncentrace. Pomáhá zvyšovat a obnovovat imunitu, celkově posiluje organismus, má antioxidační účinky. V Evropě se o něm ví velmi málo a tak je pro nedostatek informací tato rostlina zdánlivě podhodnocována. Denní dávka kořene rostliny v přípravku ELIXIRMAN je 35 mg.

Kustovnice čínská

Kustovnice čínská

Kustovnice čínská (Lycium chinense Mill) patří mezi klenoty tradiční čínské medicíny. Zprůchodňuje a uvolňuje energetické blokády v jaterních a ledvinových meridiánech. Zlepšuje krvetvorbu a zvlhčuje plíce. Je vhodná při nadměrném užívání alkoholu. V tradiční čínské medicíně i mezi obyčejnými Čínany je považována za naprosto nepostradatelný potravinový doplněk, jež je znám svou mnohostrannou prospěšností na lidský organizmus, a to jak v mladém, tak i pokročilém věku, přičemž nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky. Denní dávka plodů rostliny v přípravku ELIXIRMAN je 45 mg.

Alpinie lékařská

Alpinie lékařská

Alpinie lékařská je vytrvalá tropická rostlina. Vyskytuje se především na území Číny, Japonska a Polynésie. Patří mezi vysoké rostliny, které dorůstají až 150 cm do výšky. Zevně lze užít na podrážděnou pokožku včetně pokožky hlavy a zánětu kůže. Je přísadou například do pálivého koření nebo jako součást likérů. Roste v tropických podmínkách s dostatkem světla a tepla. Z území Asie se dováží do Evropy a dalších kontinentů.

Houba leskokorka lesklá

Houba leskokorka lesklá

Lesklokorka lesklá (Reishi) se považuje prakticky za zázračný lék. Vědci analyzovali obsahové látky a zjistili, že obsahuje esenciální aminokyseliny, z minerálů má výrazný obsah železa a selenu a dále obsahuje také výrazně některé vitamíny ze skupiny B. Velmi zajímavý je poměrně vysoký obsah jinak vzácného prvku germánia. Obsah germania spojují vědci s podporou imunity. Je zajímavé, že kromě lesklokorky nalezneme vyšší obsah germánia i v česneku či kořenu ženšenu. Nejčastější léčebnou formou Lesklokorky je odvar, který se v Číně pije jako čaj.

Příbalový leták produktu Elixirman
Příbalový leták produktu Elixirman

MÁTE DOTAZ? VOLEJTE 731 25 26 26

AŽ 3 DNY VÝDRŽE
(1 TABLETA)

VÁŠ VÝKON A CHUŤ SE PODSTATNĚ ZVÝŠÍ

Získáte kondici alfasamce za vynikající poměr cena vs výkon. Naši zákazníci kupují účinek.

CHCI ZVÝŠIT VÝKON

JEN PŘÍRODNÍ PRODUKT

MOŽNO MÍCHAT S ALKOHOLEM

Chemická afrodiziaka se špatně snáší s alkoholem. Elixirman je ALE přírodní doplněk stravy, jeho bylinné složky omlazují organismus.

STÁHNOUT CERTIFIKÁT

ANONYMNÍ ODESLÁNÍ ZÁSILKY

NIKDO SE TO NEDOZVÍ

Balík není označen reklamou. Působí dojmem jako když vám pošťák doručuje hodinky pro Vaši drahou polovičku :)

VÍCE INFORMACÍ