☰ Menu

Předčasná ejakulace

Předčasná ejakulace – Elixirman (5 výkonných bylin)

Předčasná ejakulace znamená, že muž není schopen příliš dlouhého styku, aby mohl sexuálně vyvrcholit jeho protějšek. Zejména ženám to trvá déle než mužům, proto je ejakulace po pár minutách styku tolik nežádoucí. U zdravých mužů totiž často stačí na chvíli při styku zpomalit a tím ejakulaci oddálit. Problémy s předčasnou ejakulací nepředstavují pouze postižení sexuálního života, ale svými důsledky navozuje pocit nejistoty, stres a problémy v partnerském životě. To je začarovaný kruh, neboť partnerské neshody naopak prohlubují sexuální dysfunkci - předpokládá se, že problémy s erekcí mohou způsobovat zhroucení až 20% všech partnerských vztahů.

 

Pomůže Vám nudný manželský život okořenit Elixirman? Čtěte ve článku.

 

 

Předčasná ejakulace je často způsobená stresem, zejména při nové známosti kdy muž chce zazářit a je plný obav, o kterých je obvykle nucen několik dní před stykem přemýšlet a začne se na vše zbytečně moc soustředit a upomínat, to mu pak vezme emocionální sílu, kterou potřebuje vložit do styku. Dalšími příčinami bývají nízké sexuální zkušenosti, toto je problém zejména u mužů v období okolo 18-20 roka života.

 

Největší skupinou, kterou předčasná ejakulace postihuje bývají muži v pokročilém věku, které jejich nářadí již dobře neposlouchá. Na vině bývá často nervová soustava, která již neposílá takový silný signál do penisu, který by mu řekl „pokračuj a nepřestávej“ a tak se při styku vytrácí sexuální napětí, muž ztrácí kontrolu a rázem je po všem.

 

U zdravých mužů totiž často stačí na chvíli při styku zpomalit a tím ejakulaci oddálit. Pokud však nervová soustava nefunguje správně, již k penisu tato informace od mozku nedojde, nebo velmi slabě. Nervová soustava oslabuje věkem, častým stresem a nedostatečným spánkem – to zejména postihuje muže, kteří pracují v továrnách na tří směnný provoz, jež těmto mužům rozhodí biorytmus. Znám i případy podnikatelů, kteří spí jen 4 hodiny denně. To je problém, protože tělo během spánku dobíjí energii podobně jako baterie, a když ji dobije málo, tak si onu energii uchová jen pro životně nezbytné funkce jako je dýchání, trávení či energii pro mozek. Sexuální touhy jsou z hlediska řízení spotřeby v těle těmi zbytnými a tělo si radovánky odpustí, když nemá energie nazbyt a dostává se dlouhodobě do deficitu.

 

JAK VYBÍRAT PRÁŠKY NA PŘEDČASNOU EJAKULACI? 

Často můžeme setkat s tím, že na stránkách obchodníků jsou prezentované přípravky na zlepšení předčasné ejakulace, které jsou často vykresleny jako zázračné a účinné, tím, že ho na dané stránce chválí velké množství lidí. Toto je nejčastější TRIK, kde se využívá anonymního hodnocení k nabuzení dojmu, že daný přípravek ja právě proto kvalitní. Hodnocení je u lidí nezřídka jedním z hlavních parametrů ovlivňující nákupní chování a to jak vnímají produkt. Věřte, že farmaceutické firmy to moc dobře vědí. Ale o krok zpět.  

 

Co o těchto lidech, kteří údajně hodnotili prášky na zlepšení předčasné ejakulace víme? Vždy se hodí udělat si obrázek, zda všechna ta hodnocení jsou opravdu pravdivá a zda je náhodou nenapsal jeden člověk.

 

Známe barvu hlasu těch různých lidí? Siluety postav? Víme jakým způsobem se k tomu přípravku ten člověk dostal? Ne, neznáme vůbec nic a není možnost to ověřit a v tom je ten zakopaný pes. Někdo vyťukal na klávesnici text, který je zbaven jakýchkoliv dílčích detailů k dotváření si objektivního názoru, musíme se tedy spoléhat na prodejce, že nám nelhal a nelže. V tom případě pak nabývají na významu slova jako morální odpovědnost, ale jaká asi bude u firem, ve kterých se často sami schovávají jejich majitelé a na stránky raději dají fotky lidí stažených z internetu, než tu se svým obličejem.

 

ANONYMITA PRODEJCŮ POMÁHÁ LŽÍM A NIKDY NEVÍTE PROČ VÁM TEN ČLOVĚK NĚCO RADÍ. 

Dobří lidé, kteří pomáhají lidem nemají důvod se skrývat, dobří lidé se umí postavit za své poslání, víru a svůj produkt, zejména když chtějí ostatním lidem opravdu pomoci, proto je morální odpovědnost u většiny firem s prášky na potenci nulová. Jak se níže dozvíte, nedělejte si velké ambice, že by ony zmiňované hodnocení na jejich stránkách byly pravdivé, ani když to propaguje „známý“ doktor v televizi. Vše je to promyšlený systém, na který pak navazují různé spřátelené weby takových stránek, kde jsou rovněž na ty stejné produkty psaná další pozitivní anonymní hodnocení, bez garance, bez možnosti ověření. Často s dalšími vymyšlenými příběhy o tom, jak člověk, co tu stránku vlastní míval dříve problémy s ejakulací.

 

 

Přes 90% hodnocení na prášky na zlepšení ejakulace jsou falešné a vlastníci takových stránek mají nulovou odpovědnost.

 

Každý obchodník ví, že dobré hodnocení mu pomůže prášky na podporu erekce lépe prodat a v praxi obchodníkům nic nebrání si na své stránky cokoliv hezkého napsat a někdy i předstírat a využívat, že názor poskytla jakási třetí strana („často spokojený zákazník“), po nich se ale často slehla zem.

 

Stránky, které doporučují nefunkční prášky na erekci a berou za to peníze. Poznáte to tak, že jsou ty stránky anonymní, tím se snadněji skryje lež a taky mají nulovou morální odpovědnost. Od těchto obchodníků kupujete bez záruky.

Jak poznáte falešná hodnocení? 

1) Nízký počet hodnocení (zpravidla maximálně deset):

 

2) Není uvedeno kde a jakým způsobem tato hodnocení získali:

 

3) Nemají žádnou přesvědčivou garanci, že hodnocení jsou pravdivá:

Firmy odmítají garantovat a dát možnost průkazně ověřit, že hodnocení na jejich stránkách pochází od lidí, kteří jejich produkt vyzkoušeli. 

 

4) Nabízejí garanci vrácení peněz, která ve skutečnosti znamená, že musíte vrátit celé nerozbalené balení (více zde):

Píšou jak svému produktu věří, že si můžete vyzkoušet jejich kvalitu a že Vám dají garanci na vrácení peněz. Když zboží chcete vrátit, přepojí Vás na člověka, co Vám řekne, že v obchodních podmínkách je napsáno, že zboží musí být vráceno kompletní a neporušené – v praxi to znamená, že takové zboží můžete vrátit, jen když ho nevyzkoušíte a tedy až zjistíte, že je k ničemu, už není zboží kompletní a tím záruka na vrácení padá. To je „seriózní garance velkých farmaceutických firem"?

 

Právě čtete slova nejvyšší autority na prášky na potenci v ČR. Úspěšného spisovatele, Michala Mrhače (alias Claudio Depeyrac – autor úspěšné knihy Ukradený potenciál), který je majitelem firmy Elixirman. V únoru s ním dokonce udělal rozhovor prestižní časopis Playboy. V současné době vydává knihu Zlá erekce, kde jsou popsány triky prodejců s prášky na potenci.

 

Přes 90% hodnocení na internetu jsou falešné a v lékárnách koupíte jen přípravky na podporu erekce od farmaceutického průmyslu, který často zaplatí nějakému doktorovi peníze za to, aby daný přípravek propagoval (popsáno v knize Zlá erekce). Někteří doktoři si reklamou dnes vydělají více než svou lékařskou praxí, i když podle zákona doktoři mají propagaci zakázanou. Peníze jsou ovšem lákavé a obcházejí to (více v knize Zlá erekce).

Uvedené omezení plyne přímo z nařízení Evropské parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních týkajících se potravin, konkrétně z jeho článku 12 písm. c), který stanoví, že nejsou přípustná zdravotní tvrzení, „která odkazují na doporučení jednotlivých lékařů nebo dalších odborníků ve zdravotnictví a sdružení“.

 

ELIXIRMAN, VÍTE OD KOHO NAKUPUJETE A MÁTE GARANCI. ELIXIRMAN MÁ PŘES 160 GARANTOVANÝCH HODNOCENÍ – NEJVYŠŠÍ POČET V ČR.

Informoval jsem české muže o vymyšlených recenzích a také vytvořil vzdělávací videa. Pomohl jsem tisícům mužům v ČR, a napsal o mě dokonce prestižní časopis Playboy, jehož majitelé jsou také mými zákazníky. To je ta nejlepší reference pro Elixirman.

 

 

(VIDEO) Jaká byla reakce mužů, kteří vyzkoušeli Elixirman? Jediný přípravek v ČR s garancí hodnocení.

Elixirman je jediný skutečnými zákazníky doporučované prášky na potenci. Má garanci že všechny hodnocení (přes 160 obdržených) pocházejí od skutečných zákazníků. Osobně jsem přímo ujel 2000 Km po České republice a navštívil osobně zákazníky s kamerou, abyste viděli autentické reakce. V jaké firmě toto uvidíte? V té, kde majiteli záleží na svých zákaznících. 

 

Nemusíte čekat měsíce a vyhazovat desítky tisíc za přípravky z anonymních webů, či stránek s neověřenými zákaznickými referencemi.

Máte možnost také nejprve vyzkoušet 2 ks Elixirman na zkoušku za 360 kč + poštovné.

 

Elixirman doporučují také redaktoři prestižního časopisu Playboy.

zetepjte se