☰ Menu

Problémy s erekcí

Problémy s erekcí a její příčiny – Elixirman (5 výkonných bylin)

Spousta mužů stále neví co problémy s erekcí znamenají a jaké jsou její příčiny, představují si, že problémy s erekcí znamenají nějakou nemoc, která by se dala snadno paušalizovat. Jako když má někdo kašel nebo angínu, že jsou si lidé postihnutí touto stejnou nemocí všichni rovni - má to stejnou příčinu, stejné příznaky a důsledky. U problémů s erekcí tomu ale tak není, vše je daleko více individuální.

 

 

Díky všeobecné neznalosti mezi lidi se často setkávám u zákazníků s obecnými dotazy typu: Mám problémy s erekcí, mám erektilní dysfunkci, bude mi Váš přípravek fungovat? Je to stoprocentní? Říci: "mám problémy s erekcí", je totiž stejné jako přijít do servisu a sdělit mechanikovi, že máte rozbité auto, zda Vám jej opraví. Ale kde.. ? Tlumiče, motor, differenciál, proč auto jeden tak jak má a pořád stojí v garáži? 

 

Aby si daní muži uvědomili to, co jsem psal na začátku, pokládám otázky, stejné jako v tomto článku. 

 

Jste po autonehodě? 

Máte vyoperovanou prostatu? 

Měl jste úraz hlavy? 

Byl jste u doktora, co Vám řekl?

 

Člověk pak udiveně zírá.

 

Ptám se dál. 

Máte cukrovku?

Problémy s tlakem? Pán odpovídá ano.

Pak se snažím zjistit od kdy úbytek zaznamenal? Jestli to časově zapadá do termínu operaci, či úrazu, nebo jiné události. 

 

Posléze už známe určitá data a můžeme si říci, zda mu Elixirman dokáže podle našich zkušeností pomoci. A to je to hlavní si uvědomit, že je potřeba individuálně jednat s daným člověkem a potřebuji o něm, případně o Vás něco vědět, protože samotné sdělení „mám problémy s erekcí“, o tom člověku moc neříká a pravděpodobně člověk s cukrovkou bude mít vyšší šance, než člověk, kterému vyoperovali prostatu (jedna z nejhorších diagnóz), nebo pokud je operaci tříselné kýly, či po autonehodě a měl 7x zlomené obratle.

 

Šance na zlepšení problémů s erekcí u všech těchto typů lidí jsou různé. 

A pravděpodobně i kdyby existovaly jen dvě skupiny, kam by se dali lidé snadno zařadit, kde u té první by bylo 10% mužů, kterým by daný přípravek nefungoval a u druhé - 90% mužům fungoval, tak když budete při Vaší smůle v té první skupině, tak Vám stejně to, že přípravek funguje 90% procentům jiných mužů při problémech s erekcí radost neudělá, takže je potřeba si vždy nalít čistého vína. 

 

Každý je chytrý, ale medicína do dnešního dne neví o problémech s erekcí vše.

Dílčí problém u posuzování závažnosti komplikací spojených s problémy s erekcí bývá to, že západní medicína, která do člověka řeže skalpelem a zkoumá tělo prostřednictvím nejrůznějších metod nedokázala do dnešního dne zmapovat všechny dráhy v těle, které ovlivňují erekci. Můžeme se pak i bavit o absurditě, kde dva muži mohou mít stejnou diagnózu od doktora a jednomu bude daný přípravek fungovat, druhému ne. To protože, že medicína umí odpovědět jen na to, co sama zná a umí pojmenovat, takové chyby, které umí v lidském těle diagnostikovat.  Zbylé chyby, které nezná a mohou odlišovat právě dva muže od sebe, tak z hlediska medicíny vypadají ti dva lidé totožně, ale není tomu tak.

 

Zvykněme si na to, že když se snažíme léčit u lidí kašel, tam na se jednoznačně dá definovat příčiny, jímž je virus nebo bakterie. U problémů s erekcí tomu takto není, těch příčin může být i vícero najednou.

 

Další častou otázkou bývá, zda se dají se problémy s erekcí vyléčit? 

Ve většině případech se problémy s erekcí, neboli erektilní dysfunkce (často označnováno) vyléčit nedá, kdo tvrdí že ano, tak záměrně klame, nebo to slibuje přes falešné hodnocení, kde na těch stránkách není vidět opět majitel a stránky se zříkají jakékoliv odpovědnosti. Prostě tělo už zestárlo a nervová soustava je laicky řečeno „unavená“ ze spotřebního života plného stresu, z nekvalitních potravin, z fyzické práce, která se za několik nastřádá. Někdy je přerušená nervová soustava, srdce už nestíhá tolik pumpovat, přibývá lidí s cukrovkou a problémy s tlakem. Někdy za tím mohou být těžké úrazy ze sportu či havárií, důsledky operací, kde v případě kdy se lékaři rozmýšlí nad záchranou lidského života, jdou budoucí problémy pacienta s erekcí u nich stranou. Např. se s tím často setkávám u pacientů, kteří jsou po operaci prostaty či tříselné kýly, kdy je doktoři předem neupozňí, že operace může mít váždný vliv na jejich erekci. 

Jak jsem zmínil v předchozím odstavci, západní medicína do dneška nedokázala popsat veškeré trasy, které ovlivňují erekci. Doktoři ani přesně nevědí, kam mají „říznout“ a zda se tím erekce neovlivní. 

 

Léčba je velmi problematická. Faktor limituje i životní styl lidí a stále se zvyšující životní tempo. V nadsázce by se dalo říci, že pokud by si nechal člověk vyměnit orgány, které mu fungují špatně a dostal by jej od mladého dárce, pak bychom se za určitých podmínek mohli bavit o vyléčitelnosti. Ve více jak polovině případech je však na vině mozek a každodenní stres, který problémy s erekcí utužuje. Je potřeba si také říci, že dříve se lidé nedožívali tak vysokého věku jako dnes a z hlediska fyziologických procesů naše geny nepředpokládaly, že život bude na manuální práci o tolik snažší než byl u našich předků v jeskyních a lidé budou mít myšlenky na sex i po sedmdesátce. 

 

Problémy s erekcí se dají však zmírnit a získat nad nimi potřebnou kontrolu. Stimulovat mozek, jeho nervovou soustavu a krevní oběh, aby se do penisu dostalo dostatečné množství krve, kterým erekce vzniká a následně, aby mozek posílal přes nervové dráhy informace, že má dojít k sexu. Vše se děje na základě počátečního vzrušení a k tomu aby se celý proces povedl slouží nejčastěji přípravky pro zlepšení erekce.

 

JAK VYBÍRAT PRÁŠKY NA ZLEPŠENÍ EREKCE? 

Často můžeme setkat s tím, že na stránkách obchodníků jsou prezentované přípravky na podporu erekce, které jsou často vykresleny jako zázračné a účinné, tím, že ho na dané stránce chválí velké množství lidí. Toto je nejčastější TRIK, kde se využívá anonymního hodnocení k nabuzení dojmu, že daný přípravek ja právě proto kvalitní. Hodnocení je u lidí nezřídka jedním z hlavních parametrů ovlivňující nákupní chování a to jak vnímají produkt. Věřte, že farmaceutické firmy to moc dobře vědí. Ale pojďme o krok zpět.  

 

Co o těchto lidech, kteří údajně hodnotili prášky na erekci víme? Vždy se hodí udělat si obrázek, zda všechna ta hodnocení jsou opravdu pravdivá a zda je náhodou nenapsal jeden člověk.

 

Známe barvu hlasu těch různých lidí? Siluety postav? Víme jakým způsobem se k tomu přípravku ten člověk dostal? Ne, neznáme vůbec nic a není možnost to ověřit a v tom je ten zakopaný pes. Někdo vyťukal na klávesnici text, který je zbaven jakýchkoliv dílčích detailů k dotváření si objektivního názoru, musíme se tedy spoléhat na prodejce, že nám nelhal a nelže. V tom případě pak nabývají na významu slova jako morální odpovědnost, ale jaká asi bude u firem, ve kterých se často sami schovávají jejich majitelé a na stránky raději dají fotky lidí stažených z internetu, než tu se svým obličejem.

 

ANONYMITA PRODEJCŮ POMÁHÁ LŽÍM A NIKDY NEVÍTE PROČ VÁM TEN ČLOVĚK NĚCO RADÍ. 

Dobří lidé nemají důvod se skrývat, dobří lidé se umí postavit za své poslání, víru a svůj produkt, zejména když chtějí ostatním lidem opravdu pomoci, proto je morální odpovědnost u většiny firem s prášky na zlepšení erekce je nulová. Jak se níže dozvíte, nedělejte si velké ambice, že by ony zmiňované hodnocení na jejich stránkách byly pravdivé, ani když to propaguje „známý“ doktor v televizi. Vše je to promyšlený systém, na který pak navazují různé spřátelené weby takových stránek, kde jsou rovněž na ty stejné produkty psaná další pozitivní anonymní hodnocení, bez garance, bez možnosti ověření. Často s dalšími vymyšlenými příběhy o tom, jak člověk, co tu stránku vlastní míval dříve problémy s erektilní dysfunkcí.

 

 

Přes 90% hodnocení na prášky na zlepšení erekce (erektilní dysfunkce) jsou falešné a vlastníci takových stránek mají nulovou odpovědnost.

Každý obchodník ví, že dobré hodnocení mu pomůže prášky na podporu erekce lépe prodat a v praxi obchodníkům nic nebrání si na své stránky cokoliv hezkého napsat a někdy i předstírat a využívat, že názor poskytla jakási třetí strana („často spokojený zákazník“), po nich se ale často slehla zem.

 

Stránky, které doporučují nefunkční prášky na erekci a berou za to peníze. Poznáte to tak, že jsou ty stránky anonymní, tím se snadněji skryje lež a taky mají nulovou morální odpovědnost. Od těchto obchodníků využívající těchto triků kupujete bez záruky.

Jak poznáte falešná hodnocení? 

1) Nízký počet hodnocení (zpravidla maximálně deset):

 

2) Není uvedeno kde a jakým způsobem tato hodnocení získali:

 

3) Nemají žádnou přesvědčivou garanci, že hodnocení jsou pravdivá:

Firmy odmítají garantovat a dát možnost průkazně ověřit, že hodnocení na jejich stránkách pochází od lidí, kteří jejich produkt vyzkoušeli. 

 

4) Nabízejí garanci vrácení peněz, která ve skutečnosti znamená, že musíte vrátit celé nerozbalené balení (více zde):

Píšou jak svému produktu věří, že si můžete vyzkoušet jejich kvalitu a že Vám dají garanci na vrácení peněz. Když zboží chcete vrátit, přepojí Vás na člověka, co Vám řekne, že v obchodních podmínkách je napsáno, že zboží musí být vráceno kompletní a neporušené – v praxi to znamená, že takové zboží můžete vrátit, jen když ho nevyzkoušíte a tedy až zjistíte, že je k ničemu, už není zboží kompletní a tím záruka na vrácení padá. To je „seriózní garance“ velkých farmaceutických firem“.

 

Právě čtete slova nejvyšší autority na problémy s erektilní dysfunkcí v ČR. Úspěšného spisovatele, Michala Mrhače (alias Claudio Depeyrac – autor úspěšné knihy Ukradený potenciál), který je majitelem firmy Elixirman. V únoru s ním dokonce udělal rozhovor prestižní časopis Playboy. V současné době vydává knihu Zlá erekce, kde jsou popsány triky prodejců s prášky na erektilní dysfunkci.

Přes 90% hodnocení na internetu jsou falešné a v lékárnách koupíte jen přípravky na zlepšení erektilní dysfunkce od farmaceutického průmyslu, který často zaplatí nějakému doktorovi peníze za to, aby daný přípravek propagoval (popsáno v knize Zlá erekce). Někteří doktoři si reklamou dnes vydělají více než svou lékařskou praxí, i když podle zákona doktoři mají propagaci zakázanou. Peníze jsou ovšem lákavé a obcházejí to (více v knize Zlá erekce).

Uvedené omezení plyne přímo z nařízení Evropské parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních týkajících se potravin, konkrétně z jeho článku 12 písm. c), který stanoví, že nejsou přípustná zdravotní tvrzení,„která odkazují na doporučení jednotlivých lékařů nebo dalších odborníků ve zdravotnictví a sdružení“.

 

ELIXIRMAN, VÍTE OD KOHO NAKUPUJETE A MÁTE GARANCI. ELIXIRMAN MÁ PŘES 160 GARANTOVANÝCH HODNOCENÍ – NEJVYŠŠÍ POČET V ČR.

Informoval jsem české muže o vymyšlených recenzích a také vytvořil vzdělávací videa. Pomohl jsem tisícům mužům v ČR, a napsal o mě dokonce prestižní časopis Playboy, jehož majitelé jsou také mými zákazníky. To je ta nejlepší reference pro Elixirman.

 

 

(VIDEO) Jaká byla reakce mužů, kteří vyzkoušeli Elixirman? Jediný přípravek v ČR s garancí hodnocení.

Elixirman je jediný skutečnými zákazníky doporučované prášky na potenci. Má garanci že všechny hodnocení (přes 160 obdržených) pocházejí od skutečných zákazníků. Osobně jsem přímo ujel 2000 Km po České republice a navštívil osobně zákazníky s kamerou, abyste viděli autentické reakce. V jaké firmě toto uvidíte? V té, kde majiteli záleží na svých zákaznících. 

 

Nemusíte čekat měsíce a vyhazovat desítky tisíc za přípravky z anonymních webů, či stránek s neověřenými zákaznickými referencemi.

Máte možnost také nejprve vyzkoušet 2 ks Elixirman na zkoušku za 360 kč + poštovné.

 

Elixirman doporučují také redaktoři prestižního časopisu Playboy.

zetepjte se