☰ Menu

Recenze zákazníků

PONÚKAME VIAC AKO IBA TABLETKY

Elixirman zbúral bariéru anonymného prístupu

Elixirman nielen, že priniesol prírodný produkt, ale jeho jediná tabletka pôsobí až 3 dni (vynikajúci pomer ceny), tiež naučil mužov chrániť sa pred klamlivou reklamou a pred platenými doktormi.

Väčšina majiteľov farmaceutických firiem predávajúcich prípravky na erekciu je skrytá v zahraničí a nikto ich nepozná. Na stránkach nikde neuvidíte fotku skutočného majiteľa. Vždy hovorím: „Keď má niekto ľuďom pomáhať, tak prečo má tendenciu sa skrývať niekde v zahraničí (najčastejšie Cyprus, Seychely, Kajmanské ostrovy). Triky farmaceutických firiem sme opísali v tomto videu.

Väčšina majiteľov farmaceutických firiem predávajúcich prípravky na erekciu je skrytá v zahraničí a nikto ich nepozná. Na stránkach nikde neuvidíte fotku skutočného majiteľa.

Majiteľ firmy Elixirman je známy a úspešný český spisovateľ.

NEMUSÍTE POLYKAT DESÍTKY PRÁŠKŮ A ČEKAT MĚSÍCE NA ZLEPŠENÍ.

Pozor! Na českém trhu někteří velcí výrobci prodávají více jak 28 tablet v jednom balení. Doporučené dávkování bývá však často u těchto "velkých" balení i 4ks tablety na jeden den. 28 ks tablet je tedy zcela zavádějící počet, neboť vám jedno takové balení vydrží pouhých 7 dní (28:4=7). U Elixirmana jedna pilulka působí až 3 dny, cena jedné dávky tím pádem vychází od 48 - 60 kč. Elixirman prodává účinek, ne tablety.

!

NEMUSÍTE UŽÍVAŤ DESIATKY TABLETIEK A ČAKAŤ MESIACE NA ZLEPŠENIE.

Pozor! Na slovenskom trhu niektorí veľkí výrobcovia predávajú viac ako 28 tabliet v jednom balení. Doporučené dávkovanie býva však často u týchto "veľkých" balení aj 4ks tabliet na jeden deň. 28 ks tabliet je teda celkom zavádzajúci počet, pretože jedno takéto balenie vám vydrží len 7 dní (28:4=7). U Elixirmana jedna tableta pôsobí až 3 dni, cena jednej dávky tým pádom vychádza od 48 - 60 kč. Elixirman predáva účinok, nie tablety.

ELIXIRMAN GARANTUJE, ŽE HODNOTENIA SÚ SKUTOČNÉ.

U konkurenčných farmaceutických výrobkoch KUPUJETE BEZ ZÁRUKY

Každý zákazník dostane 10. deň od doručenia email, kde je požiadaný o zaslanie svojich skúseností s Elixirmanom.

Najnovšie hodnotenia - aktualizované 08. 06. 2023

Petr, Brno

Neměl jsem pochybnosti o účinnosti přípravku, který jsem znal ze stránek časopisu Playboy. Proto jsem se rozhodl pořídit několik balení jako dárek pro kamarády. A samozřejmě se rozhodl udělat radost sobě a překvapit i partnerku. A ....... povedlo se. Zatím z toho byly 2 velmi pěkné víkendy. Jsem si jistý, že se obdarovaných kámošů brzy stanou noví odběratelé.

Karel, Bělotín

Vůbec jsem to nečekal a vůbec jsem tomu nevěřil. Vyzkoušel jsem toho z internetu už vážně hodně, ale všechno stálo za prd. U tohoto produktu mě trochu více přesvědčovalo video s majitelem firmy který je na svůj produkt pišný a nemá problém ukázat svůj obličej. Elixírman vážně funguje. Pocítil jsem v sobě trochu pocit hořkosti a vnímal jsem daleko citlivěji doteky a hlazení. Vážně hodně příjemné � Erekce tvrdá jako kámen a podstatně delší výkon � Opravdu doporučuji. A ještě jen dodám že působý až za dvě hodiny ale pak vážně dlouho vydrží působyt � Slibujou až tři dny. U mě teda jen dva dny. Ale i tak je to super �

Jan, Prostějov

Kdo ještě váhá , nebo zvažuje nákup Elixirmanu je sám proti sobě a partnerce, která čeká na výkon jeho tvrdé zbíječky , můžete se smát mému výroku a přirovníní , ale je to tak, kdo poznal ví o čem píšu a proč

Jindřich, Ústí nad Orlicí

Už dlouho se mi nestalo, abych vydržel sexovat 4-hodiny v kuse. Tudíž více netřeba komentovat. Vřele doporučuji...

Marian, Pribovce

Spokojný, je pravda že najväčší efekt too ma v prvý deň no aj 2,3 deň to je lepšie ako predtým odporúčam

Michael, Znojmo

Nevěřil jsem, ale chtěl jsem tomu dát šanci, nelituji, po využití dvou tablet jsem si objednal dalších 8. Doporučuji!

<p>TIP: Overte si hodnotenie niekoho z Vášho okolia.</p>

NEDOPADNITE AKO FRANTA

Len garantované hodnotenia maju svoje opodstatnenie. <br> Anonymné web stránky často za províziu podporujú produkty, ktoré nefungujú. Viac vo videu.

KUPUJTE LEN FUNKČNÉ PRÍPRAVKY

Ako si overiť, že su hodnotenia skutočné? Majiteľ firmy Elixirman to vysvetľuje vo Vianočnom videu.

OBJEDNAŤ <p>VIDEO-ROZHOVORY SO ZÁKAZNÍKMI</p>