LETNÍ AKCE - zvýhodněné ceny a poštovné zdarma (akce jen pro stálé zákazníky).
Klikněte zde.
☰ Menu

Garance nákupu

1) Elixirman poskytuje jediné přesvědčivé a autentické důkazy

(ne placené televizní reklamy jako v případě nefunkčních přípravků od farmaceutických firem)

2) majitel ELIXIRMAN je úspěšný český spisovatel

3) natočil 10 videí se skutečnými zákazníky na přípravek Elixirman

Kupujte jen ověřený přípravek. Poznáte ho tak, že tam bude vidět tvář samotného majitele a HODNOCENÍ budou od skutečných zákazníků. Elixirman dlouhodobě bojuje proti praktikám farmaceutického průmyslu…

MAJITEL ELIXIRMAN OSOBNĚ NAVŠTÍVIL 10 MUŽŮ 

Nenechte se napálit reklamou v televizi, která trvá 5 vteřin a dokáže ji zahrát úplně každý. U Elixirmana můžete koupit balení na zkoušku a hned zjistíte zda těch 10 obyčejných mužů mělo pravdu. Majitelé lékáren kupují Elixirman pro sebe a své známé, zatímco v lékárnám těm cizím prodávají ty z TV reklam...

Nenechte se napálit reklamou v televizi, která trvá 5 vteřin a dokáže ji zahrát úplně každý. U Elixirmana můžete koupit balení na zkoušku a hned zjistíte zda těch 10 obyčejných mužů mělo pravdu. Majitelé lékáren kupují Elixirman pro sebe a své známé, zatímco v lékárnám těm cizím prodávají ty z TV reklam...

1. DÍL (JAROSLAV 43 LET, TÁBOR)

Jaroslavovi z Tábora je 43 let a pracuje jako údržbář. Erekce se mu začala zhoršovat kolem 35. roku života, začal také pociťovat nedostatek chutě a nálady. Během 7 let vyzkoušel řadu přípravků na erekci a za ně zaplatil přes 10 tisíc korun. Nic mu však výrazně nepomohlo a navíc po užití přípravků z lékáren měl návaly a bolesti hlavy. Erekce se mu zlepšila až díky Elixirmanovi, a to jeho slovy o 80% lepší tvrdost a výdrž až 3x denně. Cítí se nyní na 25 let.

2. díl (Jirka 47 let, Dvůr Králové n. Labem)

Jirka (47 let) ze Dvora Králového nad Labem pracuje jako řidič. Ve videu hovoří o sedavém zaměstnání, nedostatku pohybu a zhoršené erekci. Jako první vyzkoušel známé přípravky z lékáren a byl zklamán. Posléze ho napadlo jít přírodní cestou. Jak říká: "člověka to trápí a pořád hledá." Až pak našel náhodou Elixirmana, kde nás i těšilo to, když Vám zákazník řekne, že "máte malou reklamu a chtělo by ji zvětšit, protože to je prostě bomba". Vypadá to, že Jirka má své problémy nyní díky Elixirmanovi vyřešené.

3. díl (Radomír 57 let, Jindřichův Hradec)

Radomír 57 let z Jindřichova Hradce se živí jako řidič kamionu a přes víkend provozuje taxislužbu. Nejvíce mu vadí jak se vychvalují přípravky do nebes a přičemž dle jeho zkušenosti je to opačně. Vyzkoušel jich celou řadu a byl nespokojen. Už ničemu nevěřil. Problémy mu začali po 50. roce života, přičítá to špatné životosprávě a pracovnímu nasazení řidiče. Jedna pilulka Elixirman mu působí dokonce až 6 dní. Radomír má o 28 let mladší partnerku!

4. díl (Petr 53 let, Louny)

Petr (53 let) z Loun (západní Čechy) pracuje jako strojvedoucí. Na jeho problémech s erekcí se zejména podepisuje vysoký krevní tlak, nepravidelné směny a práce v noci. O Elixirmanovi mu řekl jeho kolega z práce. Vzal si ho s sebou na dovolenou a díky tomu zažil s partnerkou nové líbánky. Zkoušel dříve i Kotvičník, ale dle jeho slov má omezenou účinnost a proto docházelo pak k trapnostem, kdy styk nedokončil. Na firmě Elixirman se mu líbí to, že co řekne, to platí. Navíc jedna pilulka Elixirman mu působí celých 7 dní, takže balení o osmi tablet v hodnotě 1160 kč mu vydrží na 2 měsíce! Zde vidíme úžasný poměr v parametru ceny vs výkon.

5. díl (Rudolf 58 let, Náměšť nad Oslavou)

Rudolf 57 let pracuje jako mechanik. Jeho problémy začaly v roce 2017, byly především psychického charakteru a velký podíl měl i vysoký krevní tlak. Měl nádor na krku, jež je složité odstranit kvůli blízkosti hlavní tepny, jež zásobuje mozek krví. Po operaci však problémy s erekcí neodezněly. Hledal přípravky na internetu a po bližším zkoumání zjistil, že různé zázračné kliniky v zahraničí ve skutečnosti neexistují, stejně jako určití doktoři, co mají být garantem kvality oněch přípravků, jež jsou propagovány na fiktivních stránkách. Na týden mu stačí 2 pilulky Elixirman.

6. díl (Michal 33 let, Brno)

Michal z Brna 33 let je jeden z nejmladších mužů, který nám poskytl rozhovor. Pracuje ve veřejném sektoru, v práci má nepravidelné směny a časté výkyvy jeho spánkového režimu se podepsaly na zhoršené erekci. Ve svých 33 letech už téměř neměl žádnou erekci. Jeho sebevědomí bylo na bodě nula. Začal více cvičit, jógu a také objevil Elixirmana, kterého bere pravidelně. Jeho milostný život se tím velmi zlepšil.

7. díl (Josef 70let, Liberec)

Josefovi je 70 let a bydlí v Liberci. Doktorka mu předepsala prášky, které bral každý den, ale výsledek byl stále velmi slabý. V jeho letech s tím člověk už prý počítá, ale zvykat si nechce. Jak říká: „stačila jedna pilulka Elixirman a byl velmi překvapený“.

8. díl (Jirka 67 let, Žíreč, okr. Hradec Králové, Roztroušená skleróza)

Jirka 67 let má roztroušenou sklerózu a také vyoperovanou prostatu. Jel jsem za ním do léčebného ústavu kousek od Hradce Králové. Doktoři jeho ženě řekli šokující verdikt: „že bude lepší, když s ním nebude mít styk“. A tak několik let strádal. Jeho nemoc ovlivňuje celkovou funkci nervové soustavy. Pomohl i jemu Elixirman?

9. díl (Tomáš 55 let, Kostelec nad Černými Lesy)

Tomáš 55 let z Kostelce nad Černými lesy (hudebník)zpozoroval markantní změnu v erekci po 50. roku života. Až o 70% mu spadla tvrdost a výdrž. Vyzkoušel volně prodejné přípravky v lékárnách. Nezpozoroval žádné výrazné rozdíly. Je přesvědčen, že zákazníci defacto platí jen za tu reklamu, protože vyhodíte spousty peněz a výsledek čistá nula. Za 5 let utratil přes dvacet tisíc korun za přípravky od farmaceutického průmyslu. Nyní rok pravidelně užívá Elixirmana, změna v jeho partnerském vztahu je obrovská!

10. díl (Petr 33 let, Praha - Nádraží Holešovice)

Petr 33 let dojel na rozhovor z Kladna do Prahy. Živí se jako řidič kamionu. Vyslechl si doporučení a zkušenosti kamaráda, který již nechal v lékárnách nemalou částku. Petr se rozešel s přítelkyní a byl několik let bez milování, celkově se mu tím zhoršila erekce a sebedůvěra. Poté co Petr vyzkoušel Elixirmana měl během cesty domů v kamionu 6x erekci za volantem.

Bonusová sekce

Majitel Elixirman: 10 rozhovorů je šance pro další muže. Dokázali jsme to.

Příběhy zákazníků (Karlův Most) 232 000 zhlédnutí na youtube

Elixirman – ověřena vysoká účinnost a 100% přírodní složení (spustit video)

Objednat Spustit video

Vynikající poměr: CENA VS VÝKON

Naši zákazníci kupují účinek, ne tablety...

*Pozor! Někteří výrobci nabízejí více jak 28 tablet v balení. ovšem musíte brát 4 tablety najednou. 28 ks vydrží tedy jen na 7 dní.

Jedna tableta účinkuje až tři dny.

krabicka