☰ Menu

Vzděláváme a podporujeme

Problémy s erekcí

Nejrizikovější skupinou jsou muži ve věkové hranici 40 až 70 let, problémy s erekcí je postižena více než polovina. V grafu pod článkem můžete názorně vidět, jak jsou na tom další jednotlivé věkové kategorie. Trvalá neschopnost muže dosáhnout nebo udržet ztopoření penisu dostatečně dlouho pro uspokojivý sexuální styk, může být v pokročilém věku jedním z důvodů rozpadu manželství.

Stav luxusu, kdy jsme my muži měli býčí sílu a mohli ji i třikrát po sobě zapakovat, ta jistě postupně končí u 1 / 4 mužů po třicítce, což nezávisle na sobě potvrdili i české studie (Jaroslav Zvěřina, 2012).

Ojedinělé selhání erekce však nemusí znamenat, že máte vážné problémy s erekcí. Rizikovost vysoce souvisí se vzrůstajícím věkem, a byla zvlášť vysoká u mužů s jedním nebo více rizikovými faktory kardiovaskulární onemocnění, u mužů s hypertenzí (vysoký tlak) a mezi diabetiky, u nichž dosahovala 51,3 % (studie z roku 2007, Selvin, USA). U zvyšujícího se věku nesnáze s erekcí mohou zvyšovat také rizikové faktory jako jsou skleróza nebo štítná žláza (tyreopatie). Dalším velkým rizikovým faktorem je jízda na kole na dlouhé vzdálenosti, kouření cigaret, častá konzumace alkoholu a obezita, jež souvisí s krevním tlakem. To poté mívá následující posloupnost, kdy více tuku vede ke zvýšení srdeční zátěže, ke zvýšení tubulární reabsorpci sodíku v ledvinách a následnému zvýšení systémového krevního tlaku a rovněž metabolickým poruchám. Na tvorbu poruch s erekcí má také nepříznivý vliv stres - je dále doporučováno se vyhýbat krátkému a často přerušovanému nekvalitnímu spánku, neboť stres a úroveň spánku jsou často spojené nádoby.

Je velmi důležité zjistit, co problémy s erekcí vyvolává. Příčiny jsou nejčastěji mezi penisem a mozkem. Může to znít lehce humorně až komicky, ale tak to je, celý proces erekce má totiž specifickou dráhu. Cesta je od kůry mozkové přes střední mozek a míchu k buňkám hladkého svalu v penisu. Vše začíná stimulem nervové soustavy. Vzrušení mohou vyvolat vizuální, taktilní (doteky) nebo psychické vjemy. Nedostatečná chuť k sexu není jistě dána jenom hormony – významné jsou i další faktory, jako je partnerčino libidlo, panující klima „v ložnici“. Vzájemná tolerance a pomoc druhého, která je často klíčem k překonání partnerských vztahů, ať v kuchyni, na dovolené pod stanem, nebo právě v již zmíněné ložnici.

Erekce je výsledkem komplexního koordinovaného působení nervového systému, změn nejen v penisu, ale v celé oblasti malé pánve a změn tonu hladkého svalstva a stavu krevního zásobení. Určující úlohu pro erekci na konci těchto dějů má tonus hladkého svalstva topořivých těles.

Také se mezi lékařskou komunitou spekuluje, že v přední části mozku byl na základě elektrických stimulačních studií nalezen hippocampus jako místo zapojené do penilní erekce. V současnost však nelze dospět k žádným spolehlivým závěrům týkající se role hippocampu u sexuální funkce. Podobná situace existuje i pokud jde o cerebrální kortex. Mechanismy a dráhy v aktivaci penisu však zůstávají nejasné. Medicína na tyto problémy neumí vždy odpovědět.

Má to i pozitivní stránku, neboť východní medicína přinesla přírodní látky, jež mohou výrazně pomoci ovlivnit přirozené cesty v mužském těle trpící určitými problémy s erekcí. Elixirman je 100 % přírodní a jedna tabletka účinkuje až tři dny (72 hodin). S osmi pilulkami, které obsahují pouze přírodní směs, vám jedno balení může vystačit až na jeden celý měsíc (vynikající poměr cena vs výkon). Zvyšuje výdrž a citlivost. Obsahuje Čínský ženšen, který obsahuje druhý nejvyšší počet saponinů na světě. Zatímco západní doktoři předepisují recepty, východní medicína se zaměřuje na příčiny. Nejmasivněji propagovanými výrobky v Evropě jsou ty, jež pochází od farmaceutických koncernů a přímo či nepřímo sponzorují výzkumy či lékařské fakulty, vystudovaní doktoři se posléze stávají dealery farmaceutického průmyslu).

Elixirman čerpá z dědictví Číny staré tisíce let (velký náskok), obsahuje pět výkonných bylin, které významně ovlivňují mužský chtíč (celá recenze zde).

V grafickém shématu je znázorněn procentuální podíl mužské populace
trpící jakýmykoliv problémy s erekcí

20-29 let

8%mužů

30-39 let

12%mužů

40-49 let

40%mužů

50-59 let

47%mužů

60-69 let

57%mužů

70 a více let

65%mužů

PROČ JE TO DŮLEŽITÉ?

Mužská sexuální energie a výkon vrcholí mezi 15 a 25 lety. Poté postupně klesá.

Problémy s erekcí se nejčastěji rozumí trvalá neschopnost muže dosáhnout nebo udržet ztopoření penisu dostatečné pro uspokojivý sexuální styk.

Ve světě se udává, že těmito poruchy trpí více než 152 milionů mužů.

500 - 800 tis mužů v ČR

Ojedinělé selhání erekce však nemusí znamenat vážné problémy

Odhaduje se, že pouze 10% mužů vyhledá odbornou pomoc. Hlavní úlohu hraje často styd se se svým problémem svěřit.

10%

10% mužů ve věku 40-70 let trpí nejvyšším stupněm problémů s erekcí. To znamená, že téměř každý desátý muž je postižen úplnou ztrátou erekce .

52%

Více než polovina mužů (52%) mezi 40–70 lety trpí určitým typem problémů s erekcí. Plná čtvrtina mužů v tomto věkovém rozmezí má středně závažné problémy.

Související nemoci:

Onemocnění srdce, vysoká hladina cholesterolu, deprese, alkoholismus či cukrovka. Nemoci neprospívá ani přílišné kouření tabáku, nikotin zužuje cévy a omezuje průtok krve.

Naši zákazníci kupují účinek. Elixirman je 100 % přírodní a jedna tabletka účinkuje až tři dny (72 hodin). Více čtěte zde.

Problémy s erekcí lze považovat za problém stárnoucích mužů.

Níže se lze seznámit s grafem, kde jednotlivé hodnoty znázorňují procentuální (%) zastoupení jednotlivých typů problémů s erekcí v základním rozdělení. Čím vyšší stupneň, tím horší je schopnost dosáhnutí erekce, ztopoření penisu a mohou být přítomny problémy s předčasnou ejakulací.

10% chronické problémy s erekcí 17% nízké problémy s erekcí} 25% průměrné problémy s erekcí 48% bez problémů s erekcí

Problémy s erekcí nepředstavuje pouze postižení sexuálního života, ale svými důsledky navozuje pocit nejistoty, stres a problémy v partnerském životě. To je začarovaný kruh, neboť partnerské neshody naopak prohlubují sexuální dysfunkci - předpokládá se, že problémy s erekcí mohou způsobovat zhroucení až 20% všech partnerských vztahů.

Jsme otevřená firma, nepoužíváme tiskové mluvčí. Video přímo s majitelem firmy Elixirman.cz (Claudio Depeyrac)

Elixirman – ověřena vysoká účinnost a 100% přírodní složení (spustit video)

Objednat Spustit video

Vynikající poměr: CENA VS VÝKON

Naši zákazníci kupují účinek, ne tablety...

*Pozor! Někteří výrobci nabízejí více jak 28 tablet v balení. ovšem musíte brát 4 tablety najednou. 28 ks vydrží tedy jen na 7 dní.

Jedna tableta účinkuje až tři dny.

krabicka