☰ Menu

Časté dotazy

Beru přášky na vysoký krevní tlak, neuškodí mi Elixirman?

S tímto typem zákazníků se potkáváme velmi často. Elixirman je 100% přírodní, nejsou proto známy žádné vedlejší účinky. Máme dokonce informaci přímo od našich zákazníků, že Elixirman u některých dokonce tlak snižuje a to do takové míry, že své prášky po dobu několika dní, co učinkuje Elixirman, vysazují. Tuto informaci však předkládáme jako spíše pro zajímavost, jak Elixirman celkově prospěšně působí na fungování lidského organismu. Sám pacient s vysokým tlakem by se měl řídit pokyny lékařů a v případě vynechávání prášků na tlak, toto konzultovat. Výše uvedené informace předkládáme zejména s ohledem na množící se dotazy, zda Elixirmana mohou brát lidé, kteří mají vysoký tlak. 

Je doručení balíčku Elixirman dostatečně diskrétní?

Ano, balení odesíláme v neprůhledné obálce, která není označena názvem produktu ELIXIRMAN. Balení opticky působí jako zásilka hodinek pro Vaší drahou polovičku, není poznat, že se jedná o prostředek na podporu erekce. Nově lze také v objednávkovém formuláři zaškrtnout funkci "aktivovat maximální diskrétnost", zboží zůstane na poště a nikdo Vám nebude ani házet lístek do schránky. Tuto možnost lze zvolit pro maximální anonymní převzetí zásilky, často se tento způsob doručení označuje jako "poste restante".

"To mi jako bude stát tři dny?" Často se nás takto ptáte.

V zásadě na tuto otázku lze odpovědět následovně. Mozek vždy přijímá vjemy- ať už to jsou představy, citlivost na na dotek, vzpomínky apod. Pakliže v nich je obsaženo vzrušení, pak následně pošle mozek signál dolů do penisu a vzniká erekce. Zjednodušeně řečeno, problémy u mužů bývají dvojího typu, buďto, že mozek správně neposílá informace, nebo penis a celé jeho ústrojí špatně informace přijímá. Mozek a penis jsou tedy dvě spojené nádoby. Aby erekce fungovala 24 hodin v kuse, tři celé dny v týdnu, pak je nutné, aby neustále v cyklech probíhalo vzrušení a vy jste "nevychladl". Jedná se ale o takovou erekci, která Vám nedovolí ani jít na záchod, protože pravděpodobně budete mít problém pořádně zamířit. Tří denní erekcí myslíme tedy to, že jste během této doby neustále připraven a jakmile kolem Vás nebo ve Vaší mysli proběhne jakékoliv vzrušení, tak Vaše mužství začíná pracovat velmi rychle a tvrdě. 

Je Elixirman bezpečný?

ELIXIRMAN se skládá výhradně z čínských bylin, které jsou nejvyšší kvality. Samostatně se byliny hojně využívají po celém světě, je prokázán jejich blahodárný vliv na lidský organismus a doložena historie širšího využití již našimi předky. Pilulka pro někoho může působit jako klasický prášek, s klasickými farmaceutiky toho má však pramálo společného, neboť obsah ELIXIRMAN je čistě přírodní směs. 

Jaké je dávkování Elixirmana?

ELIXIRMANOVI věříme, protože jej sami využíváme a také spousta našich kamarádů. Maximální denní dávka je 1 tableta denně. Ideální je zapít jednu tabletu 2 hodiny před pohlavním stykem. Účinek se dostavuje postupně. Pamatujte, že když budete stát se dvěma igelitkama na autobusové zastávce, výsledek bude nejasný. Vše odstartuje lehké sexuální vzrušení, které vám vrhne krev do žil. Pak ucítíte to, co ELIXIRMAN dokáže. Nám 8 ks tablet v jednom balení vydrží na jeden celý měsíc. Doporučuji tedy až třetí den brát další tabletku. První den je to nejsilnější, ale i druhý den to stojí za to, pořád je to lepší s ní než bez ní. Třetí den se už jedná o „takový dojezd“. Každý muž to může mít lehce jinak, je to přírodní báze, záleží na celkovém stavu Vašeho těla.  Je potřeba nejprve vyzkoušet, pokud si nejste jisti, zakupte 2 ks balení na zkoušku. 

Mohu Elixirman míchat s alkoholem?

Ano, můžete. Je to jeho velká výhoda, o pátečních a sobotních akcí jste vitální a v plné zbroji. U konkurenčních výrobků bývá tato „drobnost“ velkým handicapem, neboť chemické přípravky  často reagují špatně na alkohol. S ELIXIRMANEM to je jiné, můžete si dál užívat toho, na co jste zvyklí. ELIXIRMAN se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. 

Je Elixirman vhodný také pro ženy?

ELIXIRMAN není určen pro ženy, z hlediska složení byl vyvinut dle fungování mužského těla, které je ve vnitřních procesech těla v mnohem rozdílný, oproti tomu ženskému. Věříme, že i vaše žena bude z ELIXIRMANA nadšena, neboť se jí dostane účinků právě díky Vašemu tělu … 

Trpím předčasnou ejakulací. Pomůže mi Elixirman?

Ano, pomůže. ELIXIRMAN zvyšuje přírodní cestou obsah oxidu dusnatého, který ovlivňuje délku a kvalitu erekce. ELIXIRMAN není spásný lék na předčasnou ejakulaci, ale pomůže vám užívat si sexuální styk delší dobu a s větší intenzitou.

Je Elixirman vhodný pro pacienty s kardiostimulátorem či se srdečními vadami?

Pakliže má člověk implementovaný kardiostimulátor, bývá často již po malém infarktu nebo případně mu srdeční kolaps hrozí. Je to velmi riziková skupina pacientů, neboť k srdečnímu selhání může dojít při aktivitách, kde je srdce namáháno, tedy i při milostném styku, který může být bouřlivý. Pokud je srdce ve velmi špatné kondici, pak bohužel nedoporučujeme užívat žádné přípravky. Ačkoliv je Elixirman na bylinné bázi, tak fyziologie funguje všude stejně - tedy, že dochází u všech mužů (i u těch, kteří nepoužívají přípravků na erekci) ke zvýšení srdeční aktivity, jež logicky zatěžuje srdce s kardiostimulátorem razantněji než u zdravého jedince, kde problémy nehorzí. V případě fatalních zdravotních problémů nelze při takto sofistikovaném zdravotním problému odpovědět s jistotou, proto raději nedoporučujeme (upozornění: týká se pouze pro pacienty s kardiostimulátorem či srdečními vadami). 

Nejserioznější obchodník roku 2020

Jistě jste na našem webu narazili na označení nejserioznější obchodník roku 2020. Tímto titulem jsme oznámkovali naši práci za minulý rok. Kdy jsme v několika videích ve spolupráci se stránkou lepsierekce.cz odhalili praktiky farmaceutických firem, které často využívají fiktivních hodnoceních od anonymních lidí. Poukázali jsme, že často konkurenční weby mají nevěryhodná hodnocení a je tam velká pravděpodobnost, že jsou výplodem jejich PR oddělení a zákazníci tak v dobré víře nakoupí ve finále šmejdy, které nefungují. Na naše hodnocení jsme dali garanci, jako jediná firma v ČR s přípravky na erekci, že hodnocení na našich stránkách pochází od skutečných zákazníků. Dále majitel osobně ujel deset tisíc km po ČR a udělal rozhovory s našimi zákazníky (celkem promluvilo 10 mužů). Věříme, že zkušenosti obyčejných mužů mají větší váhu než reklama s placenými herci v pěti vřetinovém spotu v televizi.

NENAŠLI JSTE SVOU ODPOVĚD?

Stačí zavolat na naši diskrétní zákaznickou linku

731 25 26 26

Naše zákaznická linka je 100% diskrétní. V žádném případě neuchováváme informace o zákaznících

Elixirman – ověřena vysoká účinnost a 100% přírodní složení (spustit video)

Objednat Spustit video

Vynikající poměr: CENA VS VÝKON

Naši zákazníci kupují účinek, ne tablety...

*Pozor! Někteří výrobci nabízejí více jak 28 tablet v balení. ovšem musíte brát 4 tablety najednou. 28 ks vydrží tedy jen na 7 dní.

Jedna tableta účinkuje až tři dny.

krabicka