LETNÍ AKCE - zvýhodněné ceny a poštovné zdarma (akce jen pro stálé zákazníky).
Klikněte zde.
☰ Menu

Blog pro lepší rozkrok

Recenze a rozhovor s majitelem společnosti Elixirman (Biolekar.cz)
Přečteno: 30103x

Recenze a rozhovor s majitelem společnosti Elixirman (Biolekar.cz)

Originální název: recenze Elixirman – úspěšný český spisovatel prodává bylinky na erekci

 

Na českém trhu se pohybuje nepřeberné množství výrobků na podporu erekce a „zlepšení“ výkonu“ pro muže, kteří ať už kvůli stresu nebo únavě, či jiným zdravotním problém, nemůžou provozovat milostný život tak jako dříve. Často se jedná o velké farmaceutické firmy, jejichž sídla jsou v zahraničí, jež je distribuují do Čech. Není v této oblasti proto moc běžné, aby majitelé ukazovali svou tvář a komunikovali jinak, než-li přes tiskové mluvčí. Ať už v Česku, tak v zahraničí.

U Elixirmana je to jiné, telefon Vám zvedne přímo majitel… , sám Claudio Depeyrac, na internetu dnes již celkem velmi známý člověk, který před pěti lety opustil korporátní svět, rozhodl se prodat svůj podíl v investiční firmě, napsal knihu Ukradený potenciál a začal ji prodávat sám na internetu. Kniha si velmi rychle našla spoustu čtenářů pro její, do té doby, nezvyklý úhel pohledu na dnešní společnost, která je materialistická a velmi lehce ovlivnitelná (média, školství, tradice, vyšší moc). Od raného dospívání jsou nám vštěpovány polopravdy, zatímco skutečně úspěšní lidé neučí ve školách, většina lidí bezmezně spoléhá pouze na vzdělání školského typu. Své poznatky dokázal uceleně popsat a prokládá je odbornými znalostmi z psychologie, ekonomie, sociologie, politologie a historie.

Tato rozmanitost a komplexnost oslovila čtenáře, že se jí prodalo přes neskutečných 3500 kusů, což je velmi kvalitní číslo, kterého s podporou velkých vydavatelů často nedosáhne většina spisovatelů u nás.

O to zajímavější tento rozhovor však může být! Ne vždy má člověk možnost přímo slyšet člověka, jehož produkt může ovlivnit životy spousty lidí.

Celý rozhovor s Claudio Depeyrac naleznete níže:

Redaktor: Vítám tě v naší redakci. Na úvod bych se tě zeptal, jak se člověk s takovým životopisem dostane k prodeji prášků na erekci?

Claudio: Nemůžete lpět na životopisu, to je asi první věc, co bych chtěl zmínit. Ne, teď vážně, kdyby jste se mě zeptali před pěti lety, tak bych tomu sám nevěřil. Člověk se ale pořád vyvíjí a zjišťuje, že věcí, které si kdysi nemohl představit, tak se stanou a všechno to pak zpětně má i nějaký důvod.

Redaktor: Takže jak se spisovatel a úspěšný mladý člověk dostane k prodeji něčeho, co v mnoha lidech nevyvolává zrovna pozitivní představy?

Claudio: To je zajímavá otázka, možná bych to spíše zdůvodnil následovně. Lidé mají všeobecně problém přistupovat pozitivně k čemukoliv co neznají, zejména pokud se jedná o téma erotiky. V naší zemi je to tabu, když se třeba podíváte na Itálii, tak tam se milování řeší na veřejnosti pořád. Milování je součástí našeho života a je tu mnoho lidí okolo nás, kteří již milostný život z různých důvodů nemůžou žít tak jako dřív. Ztrácejí plnohodnotný partnerský život. Já jsem se o toto téma začal zajímat a v současné době mohu říci, že Elixirman je kvalitní produkt, který je dokonce zdravější než bílé pečivo, co si každý den ti samí lidé kupují od svého pekaře. Pak je otázka zda se mám stydět, nebo se za dvacet let změní doba a budou se stydět ti pekaři, protože lidé budou vědět, že se doba změnila.

Redaktor: Chápu to správně, že tím, že dáváš své jméno do souvislosti s novou značkou Elixirman, tak je to známka důvěry pro případné zákazníky?

Claudio: To se musíš zeptat jich. Já si myslím, že ano. Určitě je podle mě rozdíl, když mluví přímo majitel, co danou firmu založil, než tiskový mluvčí. Za tím vším co děláme hledáme opět vyšší smysl a zase věřím, že se najde určitě spousta lidí, kteří budou říkat, že to děláme pro peníze, ale když si to člověk spočítá, tak jedna pilulka funguje většinou až 3 dny, takže 8 ks Vám vydrží skoro měsíc a stojí cca 1200 Kč i s poštovným. U konkurenčních výrobků se dostanete na trojnásobné částky, akorát, že oni dají více tablet, aby to vypadalo větší, ale ty tablety buď nefungují vůbec nebo musíte brát každý den prášek a vše se Vám prodraží, to na první pohled ale většinu lidí nenapadne, protože je potřeba k tomu zapojit logické myšlení.

Redaktor:Můžeš přesně specifikovat, o jaké přípravky se jedná?

Claudio: My jsme si dali jeden cíl, nebudeme hanit konkurenci, zákazníci sami poznají co je kvalitní. Třeba mi volá pán s dotazem a začíná se slovy: „zda jsme také podvodníci, jako všichni ostatní?“ Já mu odpovím, pokud se s námi chcete bavit v takovém jazyce, nemusíte od nás kupovat. Nemusíme prodávat každému a za každou cenu. Říkám, jsme seriozní produkt pro lidi, co mají seriozní zájem. Poté mi volá druhý zákazník a říká, že něco zkoušel a že ho po tom hrozně bolela hlava. Víme, co to je za produkt, ale zase, ať si zákazník vyzkouší náš a porovná si to. Důležité je hledat a mít zkušenosti, proto se také snažíme lidi vzdělávat, že větší balení neznamená vždy lepší investice. Jako když má žena větší prsa, neznamená, že bude lepší v posteli. Když něco funguje není potřeba velkých dávek.

Redaktor: A jak ses k tomu dostal?

Claudio: Mám kontakty po celém světě, také lidi, kteří již delší dobu podnikají v Asii. Ovšem na tyto byliny jsem narazil úplně náhodou, také jsem to nejprve vyzkoušel, abych měl osobní zkušenost a poznal jsem to hned. V České republice erektilní dysfunkcí trpí okolo 500 tisíc mužů, je to hodně mužů a já jsem přesvědčený o tom, že většině z nich dokážeme pomoci. Už si náš produkt pravidelně začínají objednávat i známé celebrity, ale jejich jména samozřejmě říci nemohu.

Aktualizovaná informace: V prosinci roku 2019 vydává novou knihu: Alfa Samcem po čtyřicítce - když chlap nemůže. Tato kniha odhaluje pravdu o erekci, proto by ji farmaceutické firmy nejraději zakázaly. Velmi podrobně totiž vysvětluje, proč jsou muži, kterým nefungují přípravky známých značek na erekci ve většině. Odhaluje kompletně triky farmaceutického průmyslu. Knihu dal majitel firmy Elixirman ke stažení ZDARMA. Lze ji stáhnout zde: 

 

Redaktor: S jakými problémy dokáže Elixirman pomoci?

Claudio: S velkou vážností k tomuto choulostivému tématu říkám, že je to: předčasná ejakulace, slabá erekce, krátké milování, nízké vzrušení, stres, obezita, cukrovky… to jsou nejčastější věci, které řešíme se zákazníky přes telefon.

Redaktor: Dobře, a jací jsou naopak lidé, na které Elixirman nefunguje?

Claudio: Nejhorší je to, když má člověk vyoperovanou prostatu, tito lidé mají bohužel nízké šance a z mých zkušeností, co od nich slýchám, tak jim často nepomáhá vůbec nic. Pakliže nám tito lidé zavolají a sdělí takovou diagnózu (ptáme se), pak je upozorňujeme, že je velké procento, že jim náš, ale ani jiný přípravek, nepomůže. V ostatních případech jsem si, až na výjimky, jistý, že jim Elixirman pomůže znatelně zlepšit jejich situaci, proto nabízíme i 2 ks na zkoušku, aby si to sami lidé mohli vyzkoušet a pak koupit větší balení. Nicméně naděje umírá, i v tomto případě, jako poslední. Včera jsem mluvil s pánem, co už objednával větší balení, potom co vyzkoušel 2 ks na zkoušku a říkal mi, že mu ozařovali kvůli rakovině prostatu a že jej doktoři upozorňovali, že to bude mít vliv na funkci. Pochvaloval si náš produkt Elixiriman a říkal, že má větší chuť na milování než předtím a navíc může vysadit prášky na vyšší tlak, protože ženšen obsažený v našem bylinném produktu mu jej snižuje.

 

Medicína do dnešního dne nedokázala zmapovat všechny cesty, které ovlivňují erekci, proto naděje umírá jako poslední. Mohou být dva lidé se stejnou diagnózou, ale s jinou úspěšností léčby, neboť na mnoho věcí se stále ještě nepřišlo. Uzavírá Claudio.

Děkujeme za rozhovor portálu Biolekar.cz , zdroj na článek zde: http://www.biolekar.cz/elixirman-recenze

Pořád váháte?

10 mužů promluvilo na kameru a poskytli recenzi na Elixirmana.

Jirka (47 let) ze Dvora Králového nad Labem pracuje jako řidič. Ve videu hovoří o sedavém zaměstnání, nedostatku pohybu a zhoršené erekci. Jako první vyzkoušel známé připravky z lékáren a byl zklamán. Posléze ho napadlo jít přírodní cestou. Jak říká: "člověka to trápí a pořád hledá." Až pak našel náhodou Elixirmana, kde nás i těšilo to, když Vám zákazník řekne, že "máte malou reklamu a chtělo by ji zvětšit, protože to je prostě bomba". Vypadá to, že Jirka má své problémy nyní díky Elixirmanovi vyřešené a vy se můžete podívat na jeho příběh.

VIDEA SE ZÁKAZNÍKY, KTERÉ VÁM OTEVŘOU OČI (ELIXIRMAN)

Elixirman obsahuje pouze výkonné látky, stačí pouze jedna tabletka, které funguje až tři dny! (velká úspora peněz + 100% přírodní). Doporučujeme zhlédnout toto video, které Vám otevře oči! Jsou to příběhy ze života, které naši zákazníci prožívají každý den. Elixirman má jasnou vizi a etický kodex.

MAJITEL ELIXIRMAN OSOBNĚ NAVŠTÍVIL 10 MUŽŮ

Podle průzkumů více jak 50% mužů nad 40 let má problémy s erekcí Známý český spisovatel začal dovážet speciální byliny z Asie, které pomáhají tento problém řešit a začalo se mu dařit... V rozhovoru vyzpovídal Petra (53 let) z Loun (Z. Čechy), který pracuje jako strojvedoucí. Na jeho problémech s erekcí se zejména podepisuje vysoký krevní tlak, nepravidelné směny a práce v noci. O Elixirmanovi mu řekl jeho kolega z práce. 

Chcete vidět dalších 8 příběhů? Pokračujte sem.


Doporučené články

VŠECHNY ČLÁNKY

Elixirman – ověřena vysoká účinnost a 100% přírodní složení (spustit video)

Objednat Spustit video

Vynikající poměr: CENA VS VÝKON

Naši zákazníci kupují účinek, ne tablety...

*Pozor! Někteří výrobci nabízejí více jak 28 tablet v balení. ovšem musíte brát 4 tablety najednou. 28 ks vydrží tedy jen na 7 dní.

Jedna tableta účinkuje až tři dny.

krabicka