☰ Menu

EREKCIA TRI DNI A BEZ SĽUBOV

účinok už po prvej tablete

Sila byliniek je obrovská. Sme férový obchodník, naším zákazníkom je aj prestížny časopis Playboy.

5 výkonných bylín Čínskej medicíny

Nejserizonější obchodník roku 2019
Balení Elixirman

Šalvia lekárska

Alpinia lekárska

Kustovnica čínska

Ženšen pravý

Japonský jam

ELIXIRMAN POSKYTUJE JEDINÉ PRESVEDČIVÉ DÔKAZY

Problémom s erekciou rozumieme. U Elixírmana jedna pilulka pôsobí až 3 dni. O dosť väčšia tvrdosť a dlhšia výdrž, niekoľkonásobne! Navštívili sme tiež 10 našich zákazníkov (skutočné príbehy).

VIDEOTÉKA ZDE

O dosť väčšia tvrdosť a výdrž s GARANCIOU

Za 7 rokov tisíce spokojných zákazníkov.
Rozhovor s majiteľom firmy v prestížnom časopise Playboy.

Účinok už po prvej tabletke. Zloženie vychádza z tradičnej čínskej medicíny. zistiť viac

Možnosť objednať telefonicky 0944 20 33 20

Obdržali sme cez 160 hodnotení.

ELIXIRMAN GARANTUJE, ŽE HODNOTENIA SÚ SKUTOČNÉ.

U konkurenčných farmaceutických výrobkoch KUPUJETE BEZ ZÁRUKY

Každý zákazník dostane 10. deň od doručenia email, kde je požiadaný o zaslanie svojich skúseností s Elixirmanom.

Najnovšie hodnotenia - aktualizované 06. 07. 2022

Jan, Moravská Nová Ves - 23.04.2022

Objednal jsem Elixirman,zásilka přišla za dva dny.Slavili jsme 45 výročí svatby. Vyzkoušel jsem a bylo to perfektní, jako za mlada. Dokud byla akce,hned jsem objednal další zásilku. Ve všední dny budu pracovat na zahradě a o víkendech si budu užívat s Elixirmanem. Vřele doporučuji i nám, starším pánům.Přeji další spokojené zákazníky.

Karel, Bělotín - 06.09.2021

Vůbec jsem to nečekal a vůbec jsem tomu nevěřil. Vyzkoušel jsem toho z internetu už vážně hodně, ale všechno stálo za prd. U tohoto produktu mě trochu více přesvědčovalo video s majitelem firmy který je na svůj produkt pišný a nemá problém ukázat svůj obličej. Elixírman vážně funguje. Pocítil jsem v sobě trochu pocit hořkosti a vnímal jsem daleko citlivěji doteky a hlazení. Vážně hodně příjemné � Erekce tvrdá jako kámen a podstatně delší výkon � Opravdu doporučuji. A ještě jen dodám že působý až za dvě hodiny ale pak vážně dlouho vydrží působyt � Slibujou až tři dny. U mě teda jen dva dny. Ale i tak je to super �

Zdeněk Lachman, Chomutov - 15.09.2021

Tak jako každý, kdo vyzkoušel i jiné produkty, tak i já jsem byl k Elixirmanu skeptický. I proto jsem si nejprve objednal zkušební balíček. Pánové byl jsem nadšen a v mých 45 letech jsem s přítelkyní po dlouhých letech promiloval opravdu celou noc. Jsem přesvědčen, že k tomuto výkonu velmi přispěl produkt Elixirman. Nebudu zastírat, že je k tomu určitě třeba i trošku toho chtíče, vnitřní pohody a fajn atmosféry, ale tak dlouhou a 6 x opakovanou pevnou erekci si opravdu dlouho nepamatuji. Přítelkyně byla nadšená, a když Vám krásná žena řekne, že takovéto milování nikdy nezažila, tak já nevím jak Vy, ale já byl opravdu v sedmém nebi. Pochopitelně jsem objednal a již obdržel velké balení a nyní užívám pravidelně před hezkými chvilkami se svou láskou. Nejsem psycholog ani psychiatr, ale domnívám se, že má psychika, která předtím bránila a občas i hezkou chvilku zhatila, je díky produktu Elixirman, vyléčena a zcela v pořádku. Život není o sexu, ale pokud to bude mít stále stejný účinek, tak to rozhodně náš život velmi obohatí a ta pomyslná třešnička na dortu šťastného života nás bude velmi těšit. Za toto majiteli firmy a lidem kolem něj upřímně děkuji.

TIP: Ověřte si hodnocení někoho z Vašeho okolí.

Dodávame diskrétne
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 383 user ratings.