☰ Menu

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

PONÚKAME VIAC AKO IBA TABLETKY

Elixirman zbúral bariéru anonymného prístupu

Elixirman nielen, že priniesol prírodný produkt, ale jeho jediná tabletka pôsobí až 3 dni (vynikajúci pomer ceny), tiež naučil mužov chrániť sa pred klamlivou reklamou a pred platenými doktormi.

Väčšina majiteľov farmaceutických firiem predávajúcich prípravky na erekciu je skrytá v zahraničí a nikto ich nepozná. Na stránkach nikde neuvidíte fotku skutočného majiteľa. Vždy hovorím: „Keď má niekto ľuďom pomáhať, tak prečo má tendenciu sa skrývať niekde v zahraničí (najčastejšie Cyprus, Seychely, Kajmanské ostrovy). Triky farmaceutických firiem sme opísali v tomto videu.

Väčšina majiteľov farmaceutických firiem predávajúcich prípravky na erekciu je skrytá v zahraničí a nikto ich nepozná. Na stránkach nikde neuvidíte fotku skutočného majiteľa.

Majiteľ firmy Elixirman je známy a úspešný český spisovateľ.

NEMUSÍTE UŽÍVAŤ DESIATKY TABLETIEK A ČAKAŤ MESIACE NA ZLEPŠENIE.

Pozor! Na slovenskom trhu niektorí veľkí výrobcovia predávajú viac ako 28 tabliet v jednom balení. Doporučené dávkovanie býva však často u týchto "veľkých" balení aj 4ks tabliet na jeden deň. 28 ks tabliet je teda celkom zavádzajúci počet, pretože jedno takéto balenie vám vydrží len 7 dní (28:4=7). U Elixirmana jedna tableta pôsobí až 3 dni, cena jednej dávky tým pádom vychádza od 48 - 60 kč. Elixirman predáva účinok, nie tablety.

!

Elixirman búra bariéry a bojuje proti praktikám farmaceutického priemyslu

Keď je niečo účinné, tak nie je potrebná desiatka či stovka tabliet. Farmaceutické firmy vedia, že ľudia nakupujú predovšetkým očami, takže všade ponúkajú veľké balenia, ktoré majú však vysoké dávkovanie a píšu, že je potrebné tabletky brať dlhodobo. Je to najväčší trik obchodníkov, pretože zákazník kúpi veľa tabliet, pri ktorých zistí ich nulový efekt, až keď za ne vyhodí veľa peňazí. U Elixirmana vidíte rozdiel hneď po prvej tabletke a dávkovanie je 1 tabletka za tri dni, osem kusov tabliet teda zodpovedá 120 a viac tabletám u konkurenčných výrobkoch, kde často kupujete bez záruky, že hodnotenia na ich stránkach písali skutoční zákazníci (väčšinou tam nájdete len 10 hodnotení, ktoré si píšu tie firmy samé).

ELIXIRMAN GARANTUJE, ŽE HODNOTENIA SÚ SKUTOČNÉ.

U konkurenčných farmaceutických výrobkoch KUPUJETE BEZ ZÁRUKY

Každý zákazník dostane 10. deň od doručenia email, kde je požiadaný o zaslanie svojich skúseností s Elixirmanom.

Najnovšie hodnotenia - aktualizované 22. 10. 2020

René, Habry - 26.05.2019

Je celkom bezkonkurenčný, hlavne funguje... u mňa už niečo cez dva roky, nič nesľubuje, nepotrebuje reklamu, kto ho raz skúsi, vráti sa v čase do svôjho mládí a to hovorí samo za seba, neverím nikomu, ničomu a čo neuvidím, nevyskúšam, tak do toho nejdem....s pozdravom Renda.

Jakub, Klášterec nad Ohří - 15.04.2020

Zdravím, chlapy jestli potřebujete pomoc tak se na tento produkt můžete vždy spolehnout.. Jsem sice jen krátkým zákazníkem ale to co to s Vámi dělá je naprosto úžasný.. Pokud si chcete spestřit sexuální život, nehledejte si milenky ale vyzkoušejte toto.. S mojí ženou jsme teď na úplně stejné vlně.. A věřte mi, že slyšet během sexu 3x "bože to je tak úžasný" stojí určitě za to!! A to vítězství, když mi řekne žena "miláčku já už nemůžu, zítra bych nemohla chodit..." to si užívám :-) Michale VELKÉ DÍKY!!!

Jan, Žatec - 01.12.2019

Zatím nejlepší přípravek,který dobře působí,beru ho necelý měsíc.

Jana, České Budějovice - 08.12.2019

Objednala sem manželovi na zkoušku a spokojenost budeme objednávat vetsi balení

Tomáš, Sokolov - 20.09.2019

Na Elixarmanovi mě zaujala marketingová kampaň, které jsem ale nevěřil a přípravek jsem si objednal především proto, že mě zajímalo, jestli bude zveřejněn můj názor, i když bude negativní. Ne, že bych podobné přípravky již potřeboval, ale zvědavost byla silnější. Nicméně nesprávný styl života, práce, stres a málo času na sebe dělají to, že to také již není, co to bývalo. Objednal jsem si tedy dvě tablety na zkoušku a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. První tabletu jsem si vzal doma večer. Do hodiny můj penis byl ve stavu jako důchodce ve čtvrtek ráno před jedním z nejmenovaných supermarketů. Tedy pevně stál. Takovou erekci si pamatuji snad naposledy v 18 letech. Manželka byla velmi potěšena tvrdostí a moc pěkně jsme si užili. Výdrž byla o něco delší, jediný minus jsem viděl v tom, že jsem cítil větší potřebu na toaletu. Ale i poté nebyl problém ihned pokračovat. Zábava byla ale i druhý a třetí den. Budil jsem se s erekcí. Můj penis byl během dne připraven jak Bolt v blocích v dobách své největší slávy. Nejvtipnější však bylo, že se dostavovali silné a více než hodinové erekce i během toho, kdy to člověk nepotřeboval. Tedy například při pracovních poradách, kdy v kolektivu dam po přechodu nebyl jediný sebemenší podnět a nejvíce sexy byl snad projektor. Erekce mě provázela v bdělosti i při řízení atd. Navíc i chuť jsem měl stále jak vrátný na dívčím internátě a manželka rozhodně si ty tři dny neodpočinula. Pořád jsem ještě nevěřil, považoval jsem to za náhodu a tak druhou tabletu jsem si vzal před skupinovým sexem s jiným párem. A scénář se opět opakoval. Tvrdá erekce do hodiny, o něco zvýšená výdrž a připravenost i po druhém vyvrcholení. Znovu tedy byla i větší potřeba na malou, ale nebyl to problém. Dámy byly s erekcí spokojené obě. A opět se erekce dostavovaly samy od sebe i další dny. Málem jsem i zhynul žízní, když jsem v práci nemohl dvě hodiny stoupnout od stolu, protože v místnosti už stál někdo jiný. Waldemar Matuška s Karlem Štědrým by rozhodně byly zklamáni, protože jsem rozhodně "malý stan" neměl. Chuť na sex mě provázela prakticky po celé 3-4 dny a i poté jsem cítil připravenost a rozměry penisu v klidu větší než obvykle. Cítil jsem se stále jak puberťák nad tátovo sbírkou pornočasopisů. Celkově jsem tedy byl velmi spokojen. Jako realista a spíše pesimista, který nevěří reklamním kampaním, se zde musim omluvit. Ono to fakt funguje! Rozhodně objednávám další, větší balení. Protože s Elixírmanem je rozhodně zábava... Závěrem podotýkám, že jsem Elexirman užil, přestože beru i léky na tlak. Poprvé jsem cítil trochu větší tlak v hlavě, ale to možná bylo spíše smrtelnou nemocí - rýmičkou. Podruhé bez sebemenších problémů. Rozhodně tedy mohu doporučit a berte moje hodnocení jako hodnocení reálné osoby, která bývá neveřícím Tomášem...

TIP: Ověřte si hodnocení někoho z Vašeho okolí.

NEDOPADNITE AKO FRANTA

Len garantované hodnotenia maju svoje opodstatnenie.
Anonymné web stránky často za províziu podporujú produkty, ktoré nefungujú. Viac vo videu.

KUPUJTE LEN FUNKČNÉ PRÍPRAVKY

Ako si overiť, že su hodnotenia skutočné? Majiteľ firmy Elixirman to vysvetľuje vo Vianočnom videu.

OBJEDNAŤ VIDEO-ROZHOVORY SE ZÁKAZNÍKY
Dodávame diskrétne
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 275 user ratings.
Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace