☰ Menu

Nabízíme víc než jen pilulky. Chráníme Vás

Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí. Můj obličej a jméno znáte, na většině stránkách ale tomu tak není. Přes 90% hodnocení na přípravky na erekci jsou falešné. Většina obchodníků s prášky na erekci jsou velké farmaceutické firmy, kterým, jak si přiznejme, na lidech moc nezáleží. Svědčí o tom desítek infolinek se záznamníky na jejich stránkách, kam se člověk nikdy nedovolá,

 

Napsat o něčem, že to je skvělý prášek na erekci, že ho doporučuje mnoho lidí a podložit to anonymními hodnoceními? Tam, kde nejde dohledat konkrétní člověk, který daný prášek na erekci údajně vyzkoušel a prezentovat to lidem, že to celé je pravda, to je běžná praxe většiny obchodníků s erekcí. Na klávesnici si dnes každý může napsat cokoliv, já jsem zjistil, že se to děje často.

 

Elixirman boří bariéry a bojuje proti praktikám farmaceutického průmyslu.Když je něco účinné, tak není potřeba desítka či stovka tablet. Farmaceutické firmy vědí, že lidé nakupují především očima, takže všude nabízejí velká balení, které má ovšem vysoké dávkování a píší, že je potřeba brát dlouhodobě. Je to největší trik obchodníků, protože zákazník koupí spoustu tablet, u kterých zjistí jejich nulový efekt až když vyhodí spoustu peněz. U Elixirmana vidíte rozdíl hned po první pilulce a dávkování je 1 pilulka za tři dny, osm kusů tablet tak odpovídá 120 a více tabletám u konkurenčních výrobků.

 

U Elixirmana kupujete účinek. Jedna pilulka působí až tři dny. Nemusíte polykat desítky prášků a čekat měsíce na zlepšení. Elixirman čerpá z tradiční východní medicíny (tradice 5.000 let) vs západní (200 let tradice), to je ohromný náskok.

Spadlo hodnocení z nebe? Tak kde ho firmy získávají?

U Elixirman je to tak, že každý zákazník obdrží 10. den od doručení email, kde je požádán o zaslání svých zkušeností s ELIXIRMANEM.

ELIXIRMAN OBDRŽEL PŘES 192 HODNOCENÍ. JE TO NEJVYŠŠÍ POČET V POROVNÁNÍ S KONKURENČNÍMI VÝROBKY.

 

 

Navíc jsem přímo jako majitel sedl do auta a ujel 2000 km po ČR a udělal rozhovor s deseti našimi zákazníky. Elixirman také už od počátku začal garantovat, že všechny obdržené hodnocení jsou pravdivé. Od února roku 2020 navíc přibyla nová funkce, kde si můžete i hodnocení ověřit.

 

Přes 90% hodnocení na přípravky na erekci jsou falešné. Většina obchodníků s prášky na erekci jsou velké farmaceutické firmy, kterým, jak si přiznejme, na lidech moc nezáleží. Svědčí o tom desítek infolinek se záznamníky na jejich stránkách, kam se člověk nikdy nedovolá.

 

Co o těchto lidech, kteří údaje hodnotili prášky na erekci víme? Abychom si mohli udělat obrázek, zda všechna ta hodnocení náhodou nenapsal jeden člověk, je dobré si tuto otázku položit. Známe barvu hlasu těch různých lidí? Siluety postav? Víme jakým způsobem se k tomu přípravku ten člověk dostal? Ne, neznáme vůbec nic a není možnost to ověřit a v tom je ten zakopaný pes. Někdo vyťukal na klávesnici text, který je zbaven jakýchkoliv dílčích detailů k dotváření si objektivního názoru, musíme se tedy spoléhat na prodejce, že nám nelhal a nelže. V tom případě pak nabývají na významu slova jako morální odpovědnost, ale jaká asi bude u firem, ve kterých se často sami schovávají jejich majitelé a na stránky raději dají fotky lidí stažených z internetu, než tu se svým obličejem.

 

Právě čtete slova nejvyšší autority na prášky na erekci v ČR. Úspěšného spisovatele, Michala Mrhače (alias Claudio Depeyrac – autor úspěšné knihy Ukradený potenciál), který je majitelem firmy Elixirman. V únoru s ním dokonce udělal rozhovor prestižní časopis Playboy. V současné době vydává knihu Zlá erekce, kde jsou popsány triky prodejců s prášky na erekci.

 

Jak poznáte falešná hodnocení?

1) Nízký počet hodnocení (zpravidla maximálně deset):

 

2) Není uvedeno kde a jakým způsobem tato hodnocení získali:

 

3) Nemají žádnou přesvědčivou garanci, že hodnocení jsou pravdivá:

Firmy odmítají garantovat a dát možnost průkazně ověřit, že hodnocení na jejich stránkách pochází od lidí, kteří jejich produkt vyzkoušeli.

 

4) Nabízejí garanci vrácení peněz, která ve skutečnosti znamená, že musíte vrátit celé nerozbalené balení (více zde):

Píšou jak svému produktu věří, že si můžete vyzkoušet jejich kvalitu a že Vám dají garanci na vrácení peněz. Když zboží chcete vrátit, přepojí Vás na člověka, co Vám řekne, že v obchodních podmínkách je napsáno, že zboží musí být vráceno kompletní a neporušené – v praxi to znamená, že takové zboží můžete vrátit, jen když ho nevyzkoušíte a tedy až zjistíte, že je k ničemu, už není zboží kompletní a tím záruka na vrácení padá. To je „seriózní garance“ velkých farmaceutických firem“.

 

Stránky, které doporučují nefunkční prášky na erekci a berou za to peníze. Poznáte to tak, že jsou ty stránky anonymní, tím se snadněji skryje lež a taky mají nulovou morální odpovědnost. Od těchto obchodníků kupujete bez záruky.

Elixirman boří bariéry a bojuje proti praktikám farmaceutického průmyslu. Když je něco účinné, tak není potřeba desítka či stovka tablet. Farmaceutické firmy vědí, že lidé nakupují především očima, takže všude nabízejí velká balení, které má ovšem vysoké dávkování a píší, že je potřeba brát dlouhodobě.

 

Je to největší trik obchodníků, protože zákazník koupí spoustu tablet, u kterých zjistí jejich nulový efekt až když vyhodí spoustu peněz.

U Elixirmana vidíte rozdíl hned po první pilulce a dávkování je 1 pilulka za tři dny, osm kusů tablet tak odpovídá 120 a více tabletám u konkurenčních výrobků.

 

U Elixirmana kupujete účinek. Jedna pilulka působí až tři dny. Nemusíte polykat desítky prášků a čekat měsíce na zlepšení. 

 

Spadlo hodnocení z nebe? Tak kde ho firmy získávají?

 

U Elixirman je to tak, že každý zákazník obdrží 10. den od doručení email, kde je požádán o zaslání svých zkušeností s ELIXIRMANEM.

ELIXIRMAN, VÍTE OD KOHO NAKUPUJETE A MÁTE GARANCI. ELIXIRMAN MÁ PŘES 160 GARANTOVANÝCH HODNOCENÍ – NEJVYŠŠÍ POČET V ČR.

Informoval jsem české muže o vymyšlených recenzích a také vytvořil vzdělávací videa. Pomohl jsem tisícům mužům v ČR, a napsal o mě dokonce prestižní časopis Playboy, jehož majitelé jsou také mými zákazníky. To je ta nejlepší reference pro Elixirman.