☰ Menu

Pes sežral prášek na erekci, skáče všem po nohách. Pomůžeme Vám okořenit manželský život?

"Jako jediná firma v ČR máme garanci na hodnocení, že jsou pravdivá, to jest proto, že pochází od skutečných zákazníků. Proto občas můžeme přinést i opravdové perličky ze života našich zákazníků. Např. psa, který sežral Elixirmana, skáče návštěvě po nohách. My se s Elixirmanem nenudíme. Toto video baví celý internet. 

Líbivá hodnocení psaná na počítačové klávesnici… taková si na své stránky může napsat kde jaká firma a vydávat je, že jsou od skutečných zákazníků. Stačí k tomu překvapivě jedna věc, pod každé to hodnocení se jinak podepsat…Výsledkem pak takového nákupu bývá nefunkční přípravek. 

 

Recenze a hodnocení si firmy píšou často samy, a pak je vydávají za zákaznické reference. Doktoři a herci, co vystupují v reklamách na dané produkty, to je naučená písnička, jinak by jim firmy nedaly peníze. Jsou za to placení. V případě doktorů je to neetické, ale děje se tak. Když jde o přípravky na erekci, tak známá tvář z výše popsaného důvodu není zárukou funkčnosti.

 

Díky mé pohotovosti si můžete poslechnout nahrávku obyčejného člověka. Každý dobrý přípravek by měl totiž prokázat své schopnosti v praxi, ne v placené reklamě.  V době fabulací může i pes s nevšedním zážitkem působit jako zjevení. Říkáme tomu erekce místo slibů. Pejskovi se nyní už daří jinak dobře :)

 

"Začal mi nohu šuk*t, prostě incredibble. :D"

Chráníme Vás a poskytujeme autentické reference s garancí (více zde).

 

Majitel firmy Elixirman je známý a úspěšný český spisovatel. Dokáže bojovat i s humorem proti nefunkčním přípravkům, kde v těchto případech záměrně obchodníci zneužívají psaných anonymních hodnoceních, které nejdou ověřit, že jsou od skutečných zákazníků. 

 

 

(VIDEO) Jaká byla reakce mužů, kteří vyzkoušeli Elixirman? Jediný přípravek v ČR s garancí hodnocení.

Nabízíme víc než jen pilulky. Elixirman je jediný skutečnými zákazníky doporučovaný přípravek na erekci. Jako jediná firma máme garanci, že čtete hodnocení pocházejí od skutečných zákazníků (chci přečíst 160 hodnocení)

 

Nemusíte kupovat desítky či stovky tablet a čekat měsíce na zlepšení. U nás uvidíte, zda to má smysl už po první, maximálně po druhé tabletě.

 

Máte možnost také nejprve vyzkoušet 2 ks Elixirman na zkoušku za 360 kč + poštovné. 

 

Elixirman doporučují také redaktoři prestižního časopisu Playboy.