☰ Menu

OVĚŘIT HODNOCENÍ

Jen garantovaná hodnocení mají váhu, kupujete jen funkční přípravky

CHCI SI OVĚŘIT TOTO HODNOCENÍ:

Tomáš, Sokolov

Na Elixarmanovi mě zaujala marketingová kampaň, které jsem ale nevěřil a přípravek jsem si objednal především proto, že mě zajímalo, jestli bude zveřejněn můj názor, i když bude negativní. Ne, že bych podobné přípravky již potřeboval, ale zvědavost byla silnější. Nicméně nesprávný styl života, práce, stres a málo času na sebe dělají to, že to také již není, co to bývalo. Objednal jsem si tedy dvě tablety na zkoušku a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. První tabletu jsem si vzal doma večer. Do hodiny můj penis byl ve stavu jako důchodce ve čtvrtek ráno před jedním z nejmenovaných supermarketů. Tedy pevně stál. Takovou erekci si pamatuji snad naposledy v 18 letech. Manželka byla velmi potěšena tvrdostí a moc pěkně jsme si užili. Výdrž byla o něco delší, jediný minus jsem viděl v tom, že jsem cítil větší potřebu na toaletu. Ale i poté nebyl problém ihned pokračovat. Zábava byla ale i druhý a třetí den. Budil jsem se s erekcí. Můj penis byl během dne připraven jak Bolt v blocích v dobách své největší slávy. Nejvtipnější však bylo, že se dostavovali silné a více než hodinové erekce i během toho, kdy to člověk nepotřeboval. Tedy například při pracovních poradách, kdy v kolektivu dam po přechodu nebyl jediný sebemenší podnět a nejvíce sexy byl snad projektor. Erekce mě provázela v bdělosti i při řízení atd. Navíc i chuť jsem měl stále jak vrátný na dívčím internátě a manželka rozhodně si ty tři dny neodpočinula. Pořád jsem ještě nevěřil, považoval jsem to za náhodu a tak druhou tabletu jsem si vzal před skupinovým sexem s jiným párem. A scénář se opět opakoval. Tvrdá erekce do hodiny, o něco zvýšená výdrž a připravenost i po druhém vyvrcholení. Znovu tedy byla i větší potřeba na malou, ale nebyl to problém. Dámy byly s erekcí spokojené obě. A opět se erekce dostavovaly samy od sebe i další dny. Málem jsem i zhynul žízní, když jsem v práci nemohl dvě hodiny stoupnout od stolu, protože v místnosti už stál někdo jiný. Waldemar Matuška s Karlem Štědrým by rozhodně byly zklamáni, protože jsem rozhodně "malý stan" neměl. Chuť na sex mě provázela prakticky po celé 3-4 dny a i poté jsem cítil připravenost a rozměry penisu v klidu větší než obvykle. Cítil jsem se stále jak puberťák nad tátovo sbírkou pornočasopisů. Celkově jsem tedy byl velmi spokojen. Jako realista a spíše pesimista, který nevěří reklamním kampaním, se zde musim omluvit. Ono to fakt funguje! Rozhodně objednávám další, větší balení. Protože s Elixírmanem je rozhodně zábava... Závěrem podotýkám, že jsem Elexirman užil, přestože beru i léky na tlak. Poprvé jsem cítil trochu větší tlak v hlavě, ale to možná bylo spíše smrtelnou nemocí - rýmičkou. Podruhé bez sebemenších problémů. Rozhodně tedy mohu doporučit a berte moje hodnocení jako hodnocení reálné osoby, která bývá neveřícím Tomášem...

Proč jako jediní ukazujeme reálné a ověřitelné příběhy našich zákazníků?

Proč jako jediní ukazujeme reálné a ověřitelné příběhy našich zákazníků? Odpověď je prostá, nabízíme víc než jen pilulky, řešíme situaci a navracíme seběvědomí úspěšným mužům.

Hodnocení je u lidí nezřídka jedním z hlavních parametrů ovlivňující nákupní chování a to jak vnímají produkt. Věřte, že farmaceutické firmy to moc dobře vědí. V praxi tak dochází bez problémů a většího povšimnutí, že si tam ty hodnocení napíšou firmy samy. Koupíte pak šmejd, který se tvářil jako super produkt. Čert vem peníze, to sebevědomí, že Vám zase nic nepomohlo je horší.

Poslechněte si jak funguje garance:

GARANCE Elixirman:

Elixirmanovi pevně věříme a proto jako jediná firma nabízíme garantované hodnocení, kde si můžete vybrat jedno ze 192 hodnocení a můžeme před Vámi přímo danému člověku zavolat a vy máte možnost se ho na cokoliv zeptat (instrukce ve videu). Tento způsob ověření je náročný na synchronizaci, aby se zajistilo, že vše bude probíhat živě a nebude možné ze strany ověřeného kontaktu možné se připravit na Vaše ověřovací otázky. V rámci tohoto se jeví nejvhodnější skype HOVOR, kde můžete sledovat vše v živém přenesu prostřednictvím video-hovoru.

Ověření hodnocení bereme jako krajní možnost, ale když to zachrání dalšího člověka před nefunkčními přípravkami a anonymními weby s vymyšlenými hodnoceními, rádi to uděláme. Dopředu však chceme poprosit, abyste tuto možnost z hlediska její časové náročnosti na synchronizaci s Vámi přes video-hovor volili jako poslední možnost a nabídli Vám nejprve možnost podívat se na 10 rozhovorů, kde majitel firmy elixirman navštívil 10 zákazníků, a dále přečíst knihu ZLÁ EREKCE.

Podmínky pro uskutečnění takové hovoru jsou následující:

  1. Je potřeba mít připravené 3 hodnocení (jedno hlavní a dvě náhradní) – kdybychom se danému číslu v době video-hovoru nedovolali
  2. Hodnocení na která chcete volat sdělíte až během hovoru (nemůžeme se na nic předem připravit a vy máte jistotu)
  3. Vybranému člověku můžete položit maximálně 3 otázky (ti lidé často netuší, že jim někdo bude volat a také dopředu se jich musím zeptat a požádat je pomoc pro Vaše rozhodování)
  4. Otázky se musí logicky týkat ověření, povahou zejména o geografické povaze místa
  5. Před hovorem je potřeba vložit na náš účet 360 kč + poštovné (instrukce zašleme). V případě, že dotyčný člověk jehož hodnocení si ověřujete odpoví na Vaše otázky správně, není už co dál řešit. Pošleme Vám 2ks na zkoušku, případně si můžete objednat větší balení. Naopak pokud s odpověďmi nebudete spokojeni (nepředpokládáme to) vrátíme Vám částku zpět a nemusíte u nás objednávat.

Tento způsob ověřování je pro náročné lidi, kteří už přečetli knihu a viděli alespoň polovinu z deseti videí, které jsem jako jediná firma natočili se skutečnými zákazníky. Speciální ověřování je práce navíc, která zabere zhruba hodinu času, abychom to nedělali zbytečně a mělo to smysl, tak v případě, že si sami potvrdíte a na vlastní oči uvidíte, ze hodnocení je pravdivé, tak budete vyzvání k tomu abyste zakoupili alespoň 2 ks tablet na zkoušku. Toto celé je velmi náročná akce a nechceme náš čas, Váš čas, i čas našich zákazníků zahodit jen tak neúčelně. Do takových akcí chceme pouštět jen se zákazníky, kteří jakmile uslyší daného zákazníka a mohou mu položit otázky, a uvidí, že se jedná o skutečného člověk,a co vyzkoušel náš produkt, tak jej daný člověk také vyzkouší a celá akce bude mít smysl, jak pro nás, tak pro něho.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O OVĚŘENÍ HODNOCENÍ VYPLŇTE TENTO FORMULÁŘ NÍŽE:

ZPĚT NA HODNOCENÍ
DODÁVÁME DISKRÉTNĚ
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 275 user ratings.
Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace