☰ Menu

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

PONÚKAME VIAC AKO IBA TABLETKY

Elixirman zbúral bariéru anonymného prístupu

Elixirman nielen, že priniesol prírodný produkt, ale jeho jediná tabletka pôsobí až 3 dni (vynikajúci pomer ceny), tiež naučil mužov chrániť sa pred klamlivou reklamou a pred platenými doktormi.

Väčšina majiteľov farmaceutických firiem predávajúcich prípravky na erekciu je skrytá v zahraničí a nikto ich nepozná. Na stránkach nikde neuvidíte fotku skutočného majiteľa. Vždy hovorím: „Keď má niekto ľuďom pomáhať, tak prečo má tendenciu sa skrývať niekde v zahraničí (najčastejšie Cyprus, Seychely, Kajmanské ostrovy). Triky farmaceutických firiem sme opísali v tomto videu.

Väčšina majiteľov farmaceutických firiem predávajúcich prípravky na erekciu je skrytá v zahraničí a nikto ich nepozná. Na stránkach nikde neuvidíte fotku skutočného majiteľa.

Majiteľ firmy Elixirman je známy a úspešný český spisovateľ.

NEMUSÍTE UŽÍVAŤ DESIATKY TABLETIEK A ČAKAŤ MESIACE NA ZLEPŠENIE.

Pozor! Na slovenskom trhu niektorí veľkí výrobcovia predávajú viac ako 28 tabliet v jednom balení. Doporučené dávkovanie býva však často u týchto "veľkých" balení aj 4ks tabliet na jeden deň. 28 ks tabliet je teda celkom zavádzajúci počet, pretože jedno takéto balenie vám vydrží len 7 dní (28:4=7). U Elixirmana jedna tableta pôsobí až 3 dni, cena jednej dávky tým pádom vychádza od 48 - 60 kč. Elixirman predáva účinok, nie tablety.

!

Elixirman búra bariéry a bojuje proti praktikám farmaceutického priemyslu

Keď je niečo účinné, tak nie je potrebná desiatka či stovka tabliet. Farmaceutické firmy vedia, že ľudia nakupujú predovšetkým očami, takže všade ponúkajú veľké balenia, ktoré majú však vysoké dávkovanie a píšu, že je potrebné tabletky brať dlhodobo. Je to najväčší trik obchodníkov, pretože zákazník kúpi veľa tabliet, pri ktorých zistí ich nulový efekt, až keď za ne vyhodí veľa peňazí. U Elixirmana vidíte rozdiel hneď po prvej tabletke a dávkovanie je 1 tabletka za tri dni, osem kusov tabliet teda zodpovedá 120 a viac tabletám u konkurenčných výrobkoch, kde často kupujete bez záruky, že hodnotenia na ich stránkach písali skutoční zákazníci (väčšinou tam nájdete len 10 hodnotení, ktoré si píšu tie firmy samé).

ELIXIRMAN GARANTUJE, ŽE HODNOTENIA SÚ SKUTOČNÉ.

U konkurenčných farmaceutických výrobkoch KUPUJETE BEZ ZÁRUKY

Každý zákazník dostane 10. deň od doručenia email, kde je požiadaný o zaslanie svojich skúseností s Elixirmanom.

Najnovšie hodnotenia - aktualizované 06. 07. 2022

Jan, Moravská Nová Ves - 23.04.2022

Objednal jsem Elixirman,zásilka přišla za dva dny.Slavili jsme 45 výročí svatby. Vyzkoušel jsem a bylo to perfektní, jako za mlada. Dokud byla akce,hned jsem objednal další zásilku. Ve všední dny budu pracovat na zahradě a o víkendech si budu užívat s Elixirmanem. Vřele doporučuji i nám, starším pánům.Přeji další spokojené zákazníky.

Karel, Bělotín - 06.09.2021

Vůbec jsem to nečekal a vůbec jsem tomu nevěřil. Vyzkoušel jsem toho z internetu už vážně hodně, ale všechno stálo za prd. U tohoto produktu mě trochu více přesvědčovalo video s majitelem firmy který je na svůj produkt pišný a nemá problém ukázat svůj obličej. Elixírman vážně funguje. Pocítil jsem v sobě trochu pocit hořkosti a vnímal jsem daleko citlivěji doteky a hlazení. Vážně hodně příjemné � Erekce tvrdá jako kámen a podstatně delší výkon � Opravdu doporučuji. A ještě jen dodám že působý až za dvě hodiny ale pak vážně dlouho vydrží působyt � Slibujou až tři dny. U mě teda jen dva dny. Ale i tak je to super �

Zdeněk Lachman, Chomutov - 15.09.2021

Tak jako každý, kdo vyzkoušel i jiné produkty, tak i já jsem byl k Elixirmanu skeptický. I proto jsem si nejprve objednal zkušební balíček. Pánové byl jsem nadšen a v mých 45 letech jsem s přítelkyní po dlouhých letech promiloval opravdu celou noc. Jsem přesvědčen, že k tomuto výkonu velmi přispěl produkt Elixirman. Nebudu zastírat, že je k tomu určitě třeba i trošku toho chtíče, vnitřní pohody a fajn atmosféry, ale tak dlouhou a 6 x opakovanou pevnou erekci si opravdu dlouho nepamatuji. Přítelkyně byla nadšená, a když Vám krásná žena řekne, že takovéto milování nikdy nezažila, tak já nevím jak Vy, ale já byl opravdu v sedmém nebi. Pochopitelně jsem objednal a již obdržel velké balení a nyní užívám pravidelně před hezkými chvilkami se svou láskou. Nejsem psycholog ani psychiatr, ale domnívám se, že má psychika, která předtím bránila a občas i hezkou chvilku zhatila, je díky produktu Elixirman, vyléčena a zcela v pořádku. Život není o sexu, ale pokud to bude mít stále stejný účinek, tak to rozhodně náš život velmi obohatí a ta pomyslná třešnička na dortu šťastného života nás bude velmi těšit. Za toto majiteli firmy a lidem kolem něj upřímně děkuji.

Petr, Praha 9 - 23.09.2021

Elixírman je úžasný produkt, dávno jsem opustil ostatní podpůrné produkty tohoto typu. Drží si kvalitu a všem mohu jen doporučit. Ještě jsem se nesetkal s tím, že by u někoho nefungoval. Všichni moji přátelé (a jejich partnerky) co vyskouseli Elixírman, jsou velmi spokojeni. Bez obav vyzkoušejte a uvidíte sami. Řeči nemají smysl. Zkuste to.

Petr, Praha 9 - 24.10.2021

Opakovaně hodnotím,,, plnou palbou,,,elixirman je z mého pohledu nejspolehlivější produkt zaměřený na erekci a obecně vás v tomto ohledu vrací o mnoho let zpět. Otestoval jsem celou řadu různých produktů, ale elixirman všechny a s přehledem válcuje. Úplně jiná liga.

Antonin, České Budějovice - 25.08.2021

Zdravím, vyzkoušel jsem několik preparátů na lékařský předpis a různé doplňky stravy, ale žádné nebyly tak funkční jak ELIXIRMAN. Výborný přípravek, první den erekce celou noc. Partnerka je velice spokojená. Druhý a třetí den je erekce slabší. Za mě super přípravek, doporučuji všem.

TIP: Overte si hodnotenie niekoho z Vášho okolia.

NEDOPADNITE AKO FRANTA

Len garantované hodnotenia maju svoje opodstatnenie.
Anonymné web stránky často za províziu podporujú produkty, ktoré nefungujú. Viac vo videu.

KUPUJTE LEN FUNKČNÉ PRÍPRAVKY

Ako si overiť, že su hodnotenia skutočné? Majiteľ firmy Elixirman to vysvetľuje vo Vianočnom videu.

OBJEDNAŤ VIDEO-ROZHOVORY SO ZÁKAZNÍKMI
Dodávame diskrétne
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 383 user ratings.