☰ Menu

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

NABÍZÍME VÍC NEŽ JEN PILULKY

Majitelé lékáren nakupují u nás pro sebe a své známé, cizím prodávají přípravky od farmaceutického průmyslu.

Elixirman nejenže přinesl přírodní produkt jehož jediná pilulka působí až 3 dny (vynikající poměr ceny), ale také naučil muže chránit se před klamavou reklamou a před placenými doktory.

Většina majitelů farmaceutických firem prodávající přípravky na erekci je skrytá v zahraničí a nikdo je nezná. Na stránkách nikde neuvidíte fotku skutečného majitele. Vždycky říkám: „Když někdo má lidem pomáhat, tak proč má tendenci se skrývat někde v zahraničí (nejčastěji Kypr, Seychelly, Kajmanské ostrovy). Triky farmaceutických firem jsme popsali v tomto videu.

Většina majitelů farmaceutických firem prodávající přípravky na erekci je skrytá v zahraničí a nikdo je nezná. Na stránkách nikde neuvidíte fotku skutečného majitele.

Majitel firmy Elixirman je známý a úspěšný český spisovatel.

NEMUSÍTE POLYKAT DESÍTKY PRÁŠKŮ A ČEKAT MĚSÍCE NA ZLEPŠENÍ.

Pozor! Na českém trhu někteří velcí výrobci prodávají více jak 28 tablet v jednom balení. Doporučené dávkování bývá však často u těchto "velkých" balení i 4ks tablety na jeden den. 28 ks tablet je tedy zcela zavádějící počet, neboť vám jedno takové balení vydrží pouhých 7 dní (28:4=7). U Elixirmana jedna pilulka působí až 3 dny, cena jedné dávky tím pádem vychází od 48 - 60 kč. Elixirman prodává účinek, ne tablety.

!

Elixirman boří bariéry a bojuje proti praktikám farmaceutického průmyslu

Když je něco účinné, tak není potřeba desítka či stovka tablet. Farmaceutické firmy vědí, že lidé nakupují především očima, takže všude nabízejí velká balení, které má ovšem vysoké dávkování a píší, že je potřeba brát dlouhodobě. Je to největší trik obchodníků, protože zákazník koupí spoustu tablet, u kterých zjistí jejich nulový efekt až když vyhodí spoustu peněz. U Elixirmana vidíte rozdíl hned po první pilulce a dávkování je 1 pilulka za tři dny, osm kusů tablet tak odpovídá 120 a více tabletám u konkurenčních výrobků, kde často kupujte bez záruky, že hodnocení na jejich stránkách psali skuteční zákaznící (většinou tam naleznete jen 10 hodnocení, které si píšou ty firmy samy).

ELIXIRMAN GARANTUJE, ŽE HODNOCENÍ JE PRAVÉ.

U konkurenčních farmaceutických výrobků KUPUJETE BEZ ZÁRUKY

Každý zákazník obdrží 10. den od doručení email, kde je požádán o zaslání svých zkušeností s Elixirmanem.

Nejnovější hodnocení - aktualizováno 16. 05. 2021

Miroslav, Zruč nad Sázavou - 24.09.2020

Dobrý den s Vaším přípravkem jsem velice spokojen hned po první tabletě byl znát obrovský rozdíl měl jsem pevnou a dlouhou erekci a přítelkyně byla také velmi spokojena asi po hodině milování mi povídá kdo to má vydržet :-) :-) :-)

Petr, Praha 9 - 24.11.2020

Velmi dobry ucinek. Ve vsech smerech spokojenost - erekce, delka trvani, prozitek, objem ejakulatu. Bylo to tak dobre jak uz dlouho ne! Urcite objednam dalsi baleni.

Petr, Praha 9 - 25.11.2020

Je to prosté. Opakovat se, ale přesto smysl. Borci co jste byli dosud nespokojení, nebo jen částečně s jinými produkty, ZKUSTE ELIXIRMAN. Opravdu funguje skvěle. Nehodnotím často. U tohoto produktu,z čistým svědomím kdykoli. Petr 52 let

Karel, Zábřeh - 10.06.2020

Přípravek hodnotím dobře mám 95 kg a nástup účinků se dostavil později. Trval 2 dny, tak dle mě trochu posílit účinek.Rychlost nebyla po 20 minutách tak po hodině. Jinak dobré. Karel.

Bronislav, Karviná - 26.06.2020

Po vyzkoušení dvou tablet jsem okamžitě zakoupil dalších osm. Výsledky jsou ohromující. Recenze na tento produkt jsou více jak 100%.. Vřele doporučuji.

Jirka, Litvínov - 09.07.2020

V padesáti s o 10 let mladší partnerkou, zvedá mi nejen sebevědomí

TIP: Ověřte si hodnocení někoho z Vašeho okolí.

NEDOPADNĚTE JAKO FRANTA
- KUPUJTE JEN FUNKČNÍ PŘÍPRAVKY

Jen garantovaná hodnocení mají váhu. Anonymní weby často za provize podporují produkty, které nefungují. Více ve videu.

JAK SI OVĚŘIT, ŽE JSOU HODNOCENÍ PRAVÁ?

Majitel firmy Elixirman to vysvětluje ve vánočním videu. Postup je jednoduchý a lze lehce zjistit, zda hodnocení pochází od konkrétního člověka. (Hodnocení si často totiž neseriózní firmy upravují samy).

OBJEDNAT VIDEO-ROZHOVORY SE ZÁKAZNÍKY
Poradíme Vám po telefonu
Elixirman Elixirman
4.8 out of 5 based on 331 user ratings.
Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace