☰ Menu

EREKCE TŘI DNY A BEZ SLIBŮ

5 výkonných bylin východní medicíny

Síla bylin je obrovská. Jsme férový obchodník, našim zákazníkem je i prestižní časopis Playboy.

(Nejvyšší míra garance - videa přímo od zákazníků). Účinek už po první tabletě.

Nejserizonější obchodník roku 2019
Balení Elixirman

Šalvěj lékařská

Alpinie lékařská

Kustovnice čínská

Ženšen pravý

Japonský jam

100% ověřená hodnocení s garancí

Účinek už po první tabletě

10 rozhovorů se skutečnými zákazníky

Problémům s erekcí rozumíme. U Elixirmana jedna pilulka působí až 3 dny. O dost větší tvrdost a delší výdrž, několikanásobně! Navštívili jsme také 10 našich zákazníků (skutečné příběhy).

Rozhovory + videa

JEDINÝ PŘÍPRAVEK V ČR S GARANCÍ HODNOCENÍ

Za 7 LET tisíce spokojených zákazníků. Rozhovor s majitelem firmy v prestižním časopise Playboy. 

Účinek už po první tabletě. Složení vychází z tradiční čínské medicíny. zjistit více

Lze objednat telefonicky +420 731 25 26 26

Obdrželi jsme přes 160 hodnocení.
(Našim dlouhodobým zákazníkem je také časopis Playboy).

ELIXIRMAN GARANTUJE, ŽE HODNOCENÍ JE PRAVÉ.

U konkurenčních farmaceutických výrobků KUPUJETE BEZ ZÁRUKY

Každý zákazník obdrží 10. den od doručení email, kde je požádán o zaslání svých zkušeností s Elixirmanem.

Nejnovější hodnocení - aktualizováno 06. 07. 2022

Jan, Moravská Nová Ves - 23.04.2022

Objednal jsem Elixirman,zásilka přišla za dva dny.Slavili jsme 45 výročí svatby. Vyzkoušel jsem a bylo to perfektní, jako za mlada. Dokud byla akce,hned jsem objednal další zásilku. Ve všední dny budu pracovat na zahradě a o víkendech si budu užívat s Elixirmanem. Vřele doporučuji i nám, starším pánům.Přeji další spokojené zákazníky.

Karel, Nový Jičín - 06.09.2021

Vůbec jsem to nečekal a vůbec jsem tomu nevěřil. Vyzkoušel jsem toho z internetu už vážně hodně, ale všechno stálo za prd. U tohoto produktu mě trochu více přesvědčovalo video s majitelem firmy který je na svůj produkt pyšný a nemá problém ukázat svůj obličej. Elixírman vážně funguje. Pocítil jsem v sobě trochu pocit hořkosti a vnímal jsem daleko citlivěji doteky a hlazení. Vážně hodně příjemné :) Erekce tvrdá jako kámen a podstatně delší výkon :) Opravdu doporučuji. A ještě jen dodám že působý až za dvě hodiny ale pak vážně dlouho vydrží působyt :) Slibujou až tři dny. U mě teda jen dva dny. Ale i tak je to super :)

Zdeněk, Chomutov - 15.09.2021

Tak jako každý, kdo vyzkoušel i jiné produkty, tak i já jsem byl k Elixirmanu skeptický. I proto jsem si nejprve objednal zkušební balíček. Pánové byl jsem nadšen a v mých 45 letech jsem s přítelkyní po dlouhých letech promiloval opravdu celou noc. Jsem přesvědčen, že k tomuto výkonu velmi přispěl produkt Elixirman. Nebudu zastírat, že je k tomu určitě třeba i trošku toho chtíče, vnitřní pohody a fajn atmosféry, ale tak dlouhou a 6 x opakovanou pevnou erekci si opravdu dlouho nepamatuji. Přítelkyně byla nadšená, a když Vám krásná žena řekne, že takovéto milování nikdy nezažila, tak já nevím jak Vy, ale já byl opravdu v sedmém nebi. Pochopitelně jsem objednal a již obdržel velké balení a nyní užívám pravidelně před hezkými chvilkami se svou láskou. Nejsem psycholog ani psychiatr, ale domnívám se, že má psychika, která předtím bránila a občas i hezkou chvilku zhatila, je díky produktu Elixirman, vyléčena a zcela v pořádku. Život není o sexu, ale pokud to bude mít stále stejný účinek, tak to rozhodně náš život velmi obohatí a ta pomyslná třešnička na dortu šťastného života nás bude velmi těšit. Za toto majiteli firmy a lidem kolem něj upřímně děkuji.

TIP: Ověřte si hodnocení někoho z Vašeho okolí.

Poradíme Vám po telefonu
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 383 user ratings.